مجیدی گربه سیاه به کمک پرسپولیس آمد؟

[ad_1]

استقلال شنبه هفته آینده در شرایطی به مصاف فولاد می رود که این تیم خوزستانی و سرمربی اش گربه سیاه فرهاد مجیدی هستند.

به گزارش ایسنا، تیم های استقلال و پرسپولیس شنبه هفته آینده در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال به مصاف فولاد و سپاهان خواهند رفت تا سخت ترین دیدار چهار هفته اخیرشان در لیگ برتر در همین هفته برگزار شود. هواداران هر دو تیم امید زیادی به لغزش حریف داشتند اما در این بین پرسپولیسی ها بیش از هواداران حریف امید داشتند که فولاد از استقلال یک امتیاز بگیرد. دلیل این امر هم گربه سیاه بودن جواد نکونام برای استقلال و هم برای فرهاد مجیدی است.

نکونام و فرهاد مجیدی 4 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که دو برد برای هر کدام از آنها به دست آمده است. این آمار جالب است بدانید به غیر از ساکت الهامی که 6 بار مقابل استقلال مجیدی قرار گرفته و دو بار پیروز شده است، فرهاد مجیدی دو بار مقابل هیچ مربی دیگری شکست نخورده است. همچنین فولاد با دو برد مقابل استقلال مجیدی بیشترین برد را مقابل مربی جوان استقلال دارد.

ضعیف ترین آمار فرهاد مجیدی در بازی های رسمی مقابل مربیان مختلف به شرح زیر است:

جواد نکونام: 4 بازی / 2 برد و 2 باخت

الهام خاموش: 6 بازی / یک برد، 3 تساوی، 2 باخت

مجتبی حسینی: 5 بازی / 3 برد، یک تساوی، یک باخت

یحیی گل محمدی: 6 بازی / 2 برد، 3 تساوی، یک باخت

محرم نویدکیا: 3 بازی / یک برد، یک تساوی، یک باخت

از سوی دیگر جواد نکونام بیشترین برد را در مقابل سه تیم فعلی لیگ برتری مقابل استقلال دارد. وی در مجموع 7 بار مقابل استقلال به میدان رفته و در این بازی ها 3 برد، 2 تساوی و 2 باخت به ثبت رسانده است. آمار نکونام مقابل استقلال، سپاهان و فولاد به شرح زیر است:

استقلال: 7 بازی / 3 برد، 2 تساوی، 2 باخت

سپاهان: 8 بازی / یک برد، 3 تخته، 4 باخت

پرسپولیس: 7 بازی / یک برد، یک تخته، 5 باخت

ادامه آمار خوب جواد نکونام مقابل استقلال و فرهاد مجیدی در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر می تواند به قیمت از دست دادن قهرمانی آبی ها تمام شود. این هزینه را استقلال یک بار در فینال جام حذفی فصل گذشته مقابل فولاد نکونام پرداخت کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.