ون برونکهورست: پیدا کردن کلمات سخت است

[ad_1]

سرمربی رنجرز اعتراف کرد که رسیدن به فینال لیگ اروپا بیش از آن چیزی بود که او در زمان هدایت این باشگاه انتظار داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ستاره، در آستانه مرحله برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، پنجشنبه شب دو دیدار برگزار شد که یکی از گلاسکوها به مصاف لایپزیگ آلمان رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد. به این ترتیب تیم اسکاتلند توانست باخت یک بر صفر مقابل آلمان را جبران کند و در نهایت در مجموع دو بازی با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

در دیگر دیدار آینتراخت فرانکفورت که در دور قبل بارسلونا را شکست داده بود، با یک گل خانگی وستهام را شکست داد تا اینتراخت در مجموع دو بازی با نتیجه 3-1 پیروز شود و به فینال راه یابد.

جیووانی فن برونکهورست، مربی گلاسکو پس از پیروزی تاریخی این تیم و صعود به فینال لیگ اروپا، گفت: پیدا کردن کلمات سخت است. شب قشنگی بود. ما قبل از بازی گفته بودیم که برای رسیدن به فینال تمام تلاشمان را می کنیم و فکر می کنم بازیکنان با تماشاگران خوب بودند. ما فضای مورد نیاز برای شکست این حریف را ایجاد کردیم. شما نمی توانید فیلمنامه بهتری بنویسید. همه ما از رسیدن به فینال بسیار خوشحال بودیم. لایپزیگ تیمی با تجربه و با کیفیت است. پیروزی مقابل آنها قابل توجه بود. با این حال، ما باید خود را برای یک پایان دشوار آماده کنیم. به مصاف یک حریف آلمانی دیگر خواهیم رفت و امیدوارم بتوانیم جشن اصلی را بعد از آخرین بازی برگزار کنیم و با جام به خانه برگردیم.

وی ادامه داد: “در واقع زمانی که برای اولین بار هدایت گلاسکورز را پذیرفتم، فکر نمی کردم به این موفقیت دست پیدا کنیم و به پایان لیگ اروپا برسیم. من به موفقیت های خود بسیار افتخار می کنم. اکنون در فینال بازی خواهیم کرد. بازیکنان فرصت بازی در فینال ها را ندارند، بنابراین باید قدر این فرصت را بدانند. من یک بار در فینال لیگ قهرمانان اروپا در پاریس و در فینال جام جهانی در آفریقای جنوبی با بارسلونا بازی کردم. ما باید هر کاری انجام دهیم تا برنده شوید. من به بازیکنان بسیار افتخار می کنم. شکست دادن دورتموند که در اروپا یک قدرت غیرقابل انکار است و لایپزیگ کار آسانی نیست. ستاره سرخ هم تیم خوبی است که ما آن را از دست دادیم. ما با تیم های بسیار خوبی بازی کردیم اما ما به خودمان و کاری که انجام دادیم ایمان داشتیم و به همین دلیل در فینال بودیم. ما هر کاری برای قهرمانی در این فصل انجام خواهیم داد. مسابقات

به این ترتیب دو تیم آینتراخت فرانکفورت و گلاسکو رنجرز باید در دیدار پایانی لیگ اروپا به میدان بروند و برنده این دیدار و قهرمان این دوره از رقابت‌ها سهمیه حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.