ایجاد آموزش های ویژه برای دانشجویان نخبه

[ad_1]

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از تدوین دستورالعمل ویژه دانشجویان نخبه و مستعد این دانشگاه خبر داد و گفت: این دستورالعمل با همکاری تمامی معاونت های آموزشی دانشگاه تهیه شد تا بتوانیم خدمات دانشگاه را به اطلاع دانشجویان برسانیم. یک راه جامع. بسته.”

به گزارش ایسنا، دکتر. علی آدمی با بیان اینکه استعدادهای اصلی مایه افتخار و هویت فعالیت های علمی و آموزشی دانشگاه هستند، گفت: انجمن و شبکه ای از استعدادهای درخشان را در دانشگاه علامه طباطبایی تشکیل داده ایم تا قدیم و جدید دانش آموزان ابتدایی می توانند با یکدیگر آشنا شوند. این ارتباط می تواند اولاً باعث تقویت ارتباط و رشد مؤثر دانشجویان و ثانیاً کمک مؤثر آنها به دانشگاه در همه زمینه ها شود.

وی ادامه داد: دستورالعمل‌های ویژه‌ای را با همکاری همه معاونت‌های دانشگاه برای استعدادهای درخشان و نخبگان تهیه کرده‌ایم تا بتوانیم خدمات دانشگاه را در بسته‌ای جامع به اطلاع دانشجویان برسانیم و آنها نیز بتوانند با بیش‌تر خود را تقویت کنند. قدرت، علم و توانایی آنها را افزایش دهند.” و الگوی خوبی برای سایر دانش آموزان باشید.

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه شناخت دانشجویان نخبه و مستعد برتر در سطح دانشگاه بسیار حائز اهمیت است، افزود: این افراد باید به عنوان یک الگوی جوان مسلمان موفق دیده شوند تا سایر دانشجویان در فضای زنده دانشجویی و آموزشی باشند. از آن. نخبگان.” فواید. همچنین باید از ظرفیت تمامی گروه های دانشگاهی برای شناسایی و توانمندسازی این دانشجویان استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر آدمی با بیان اینکه استعدادهای درخشان دانشگاه از این پس جایگاه بهتری را خواهند دید، گفت: از وجود دانشجویان مستعد و نخبه برای مسئولیت اجتماعی و تعالی دانشگاه در امر آموزش استفاده خواهیم کرد زیرا این دانشجویان به عنوان بازوی مشاوره ای معاونت آموزشی و یکی از ارکان مهم علمی و هویتی گروه دانشگاهی، می تواند به همه گروه های دانشگاهی در توسعه در سطح علمی کمک و مشاوره دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.