تدارک 33 برنامه ویژه روز قدس در مراکز استان ها

[ad_1]

صدا و سیمای استان ها با 33 ویژه برنامه از طریق شبکه های استانی و سراسری راهپیمایی روز قدس را به صورت زنده پوشش می دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما، 33 ویژه برنامه در 33 مرکز استان با عناوین مختلفی همچون گینه قدس، از رودخانه تا دریا در نظر گرفته شده است. «جمعه همدلی»، «سلام بر قدس»، «جمعه رهایی»، «زیتون سرخ»، «قبله اول»، «قدس لنان»، «وعده قرن»، «راه قدس و ویژه برنامه قدس» به صورت زنده و از اولین ساعات راهپیمایی به سمت مراکز و شهرهای مختلف روی آنتن می رود.

بخشی از این برنامه در استودیو است و شامل گفت و گو در مورد شخصیت های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی استان ها، پخش آهنگ ها و نماهنگ هایی با محوریت قدس و آزادی قبله اول مسلمانان و حواشی مختلف ویدئویی و بخشی دیگر می باشد. حضور خبرنگاران و تصویربرداران در راهپیمایی از پیش آماده شده و گفتگو با اقشار مختلف مردمی بود که امروز در حمایت از قدس شریف به خیابان ها آمدند.

طبق برنامه ریزی انجام شده، 112 استودیو و مکان در فضای باز از جمله حسینیه، خیابان ها، قاب ها و سایر فضاهای عمومی برای پیوستن به راهپیمایی روز قدس، برای برقراری ارتباط زنده بین سیمای استانی و شبکه های سراسری برنامه ریزی شده است.

این ارتباط ها در فواصل مختلف و با شبکه های سراسری مختلف اتفاق می افتد و شبکه «تو» نیز آنها را در فریم های مشترک پخش می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.