صالحی امیری: پیشکسوتان ریشه بوکس هستند

[ad_1]

رئیس کمیته ملی المپیک ایران گفت: پیشکسوتان بوکس ریشه هستند و جوانان باید احترام این عزیزان را در زندگی حفظ کنند.

به گزارش ایسنا، مراسم افطاری فدراسیون بوکس ایران امشب (سه شنبه 5 اردیبهشت 1401) با حضور سیدرضا صالح امیری رئیس کمیته ملی المپیک، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، پیشکسوتان و پیشکسوتان برگزار شد. اعضای تیم ملی

صالح امیری در میانه این مراسم گفت: با شور و اشتیاق به این مجلس آمدم چون برای دیدار با بزرگسالان بوکس هیجان داشتم. پیشکسوتان ریشه هر ورزشی هستند. از همین جا می خواهم به جوانان و قهرمانان تیم ملی بوکس بگویم که اگر امروز اینجا هستید به دلیل وجود ریشه های قوی مانند این عزیزان است.

او ادامه می دهد: «این روزها صحبت هایی درباره آزاردهنده ثوری و استکی شنیده ام، اما باید بگویم که بوکس یک خانواده است و باید بدانیم که در بسته است تا صدای ما به گوش هواداران نرسد. غریبه، صدای بوکس. خانواده نباید خانواده را ترک کنند.” ما در خرداد جشن بزرگان و قهرمانان بوکس داریم و در نهایت باید بگویم که همه بوکس یک خانواده، یک صدا و یک کشور است.

حسین سوری، رئیس فدراسیون بوکس ایران نیز گفت: در این مراسم از همه مفاخر و پیشکسوتان این رشته که سال ها تلاش کردند و چنین جایگاهی را در بوکس به دست آوردند تشکر می کنم. مراسم امروز فقط برای دیدار و خاطره است و امیدوارم سایه این سلبریتی ها با تجربیاتشان همیشه بالای سر بوکس ایران باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.