مبدل حرارتی صفحه ای جوشی

در گروه مبدل های حرارتی سایت دنا تجهیز می توانید با اندکی حوصله جهت مطالعه توضیحات خلاصه و جامع ارائه شده، کالای مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت (تضمین بهترین قیمت ها) و اطمینان خاطر از دریافت خدمات و گارانتی اصل و معتبر به راحتی خریداری فرمائید.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

به طوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت دنا تجهیز می باشد. در هنگام نصب و بهره برداری از انواع مبدل های حرارتی صفحه ای، در صورت عدم وجود ملزومات فوق در پروژه، همزمان با خرید مبدل حرارتی، نسبت به سفارش خرید این تجهیزات جانبی، متناسب با سایز لوله های ورودی و خروجی نیز اقدام نمائید.

آنها مقدار مشابهی از گرما را با اشغال فضای کمتری انتقال می دهند. 3- صفحات نوع M ترکیبی از دو نوع H و L ميباشند که به صورت یک در میان به هم متصل شده اند و از لحاظ افت فشار و انتقال حرارت نرمال بوده و ما بین دو نوع H و L به حساب می آیند.

خرید مبدل حرارتی

نوع مبدل های حرارتی پره دار عمدتا برای کاربرد های “گازـ گاز” یا ” مایع ـ گاز” استفاده می شود که به صورت وسیعی در صنایع مختلف از جمله در تبرید با دمای خیلی کم مانند کندانسور و اواپراتور سیستم های سردخانه، بازیابی انرژی، صنایع فرآیندی، تبرید و سیستم های تهویه مطبوع مانند کویل آب سرد.

حالت 3- تأثیر تغییر قیمت برق روز – قبل روی استراتژی خرید و فروش با تمامی عدم قطعیتهای دیدهشده در مقاله.

مایع در داخل لولهها حرکت میکند و آبگرم یا بخار بر روی لولهها و درون پوسته جریان دارد. همچنین انواع برنامههای پاسخگویی بار و اثر هر کدام از برنامهها روی کاهش تراکم خطوط بین این ریزشبکهها درخور بررسی است.

مبدلهای حرارتی صفحه اي جوشی، آخرین تکنولوژی ساخت مبدلها در دنیا با کامپکت ترین شکل ممکن میباشند که جای هیچگونه رقابتی به انواع دیگر در بازارهای جهانی نمیدهند.

خرید مبدل حرارتی صفحه ای

برای اطلاع از قیمت تیرآهن هاش سبک با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. اگر به دنبال بهترین ها هستید هم اکنون با ما تماس گرفته با بهترین خدمات را به شما ارایه دهیم ، هر گونه سوال و مشاوره ی رایگانی می خواهید هم اکنون با ما تماس بگیرید .

مبدل های صفحه ای واشردار شامل تعدادی از صفحات نازک با سطح چین دار یا موج دار است که سیال های گرم و سرد را از یکدیگر جدا می کند.

فروش مبدل حرارتی در شیراز

نرم افزار Aspen B-jac شامل تعدادی برنامه جهت طراحی حرارتی، طراحی مکانیکی، برآورد هزینهها و ترسیم برای مبدلهای حرارتی و مخازن تحت فشار میباشد.

مبدلهای صفحه ای جوشی از تعدادی صفحه از جنس استنلس استیل 316L يا 304تشکیل شده که توسط مس یا نیکل به صورت یکپارچه در شرایط خلأ به همدیگر جوش شده اند.شكل زير طرح شماتيكي از يك مبدل حرارتي صفحه اي جوشي را نشان مي دهد.

که با سری TAHA-SW شناخته می شود، شامل جفت صفحات شیارداری است که در یک سمت به هم جوش داده شده اند و در سمت دیگر آب بندی به وسیله گسکت انجام می گیرد.

فروش مبدل حرارتی در اصفهان

برای ساخت مبدل حرارتی صفحه ای از صفحات در اندازه کوچک و تجهیزات محدود استفاده می شود، بنابراین ابعاد نهایی این وسیله جمع و جور است.

راندمان بالای ۹۰ درصد و ابعاد بسیار کوچک به همراه هزینه کمتر و نصب آسانتر، این مبدل را به عنوان بهترین گزینه جهت کاربری های حرارتی و برودتی معرفی می نمايد.

ابعاد بسیار کامپکت، راندمان بسیار بالا و هزینه اولیه کمتر، باعث گردیده هیچگونه توجیحی در خصوص استفاده از مبدلهای نوع قدیمی باقی نماند.

مبدل حرارتی پلیتی

مبدلهای حرارتی صفحه ای معمولاً از جریان مخالف استفاده میکنند چرا که این جریان برای انتقال حرارت و گرما، بسیار کارآمد میباشد.

پلیت مبدل حرارتی صفحه ای

به علت تعداد زیاد این لولهها و سطح تماس بالایی که ایجاد میکند، حرارت به مایع داخل لوله منتقل شده و مایع را گرم می کند.

قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

در غیر این صورت، میتوان به ترتیب فوق از روشهای دیگر برای طراحی چاه مبدل زمینی عمودی استفاده کرد. در پکیج های تک مبدل یا بی ترمیک تنها یک عدد مبدل در ساختمان پکیج به کار رفته است که همانند مبدل دوبل عمل می کند، به عبارتی دیگر همان تک مبدل برای گرم کردن آب مصرفی و همچنین گرم کردن آب مورد نیاز در سیستم گرمایش ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در دو نوع مبدل صفحه ای جوشی (BRAZED TYPE) و مبدل صفحه ای گسکتی (GASKET TYPE) با استفاده از صفحات استنلس استیل 316L یا 304 تولید می شوند که به وسیله جوشکاری مس و یا نیکل و یا به وسیله واشر به یکدیگر متصل می شوند.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

شکل (10) هزینۀ بهرهبرداری ریزشبکه را در بازار روز – قبل، بازار زمان – واقعی و بهصورت توأم با عدم قطعیت برای تمام پارامترهای موجود در بازار روز – قبل و زمان -واقعی مقایسه کرده است.

مناسبترین روش تحلیل را دارد و تأثیر پارامترهای بیشتری را لحاظ کرده است. قیمت کلیه مبدل حرارتی ارائه شده در دنا تجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است.

قیمت مبدل حرارتی استیل

استفاده از یک روش دو مرحلهای برای بهینهسازی توامان در بازار روز – قبل و زمان – واقعی. ابعاد مناسب این کندانسورها باعث می گردد چیلرها به آسانی و در زمان کوتاه تری تولید شوند.

فروشگاه مبدل حرارتی

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی – ابعاد و هزینه کمتر، راندمان و مزایای بیشترتعداد صفحات براساس ظرفیت مورد نیاز و نوع جوشکاری صفحات (مس یا نیکل) بر اساس کاربری تعریف شده اند.

علاوه بر این سرویسکار پکیج به صورت سالانه یا هر 6 ماه یکبار فیلتر سختی گیر پکیج را باز کرده و در صورت لزوم آن را تعویض می کند تا از تجمع بیش از حد رسوبات در داخل مبدل حرارتی دستگاه پیشگیری کند.

نمایندگی مبدل حرارتی دانفوس

اما در هر صورت باید دقت داشته باشید، مبدل به نحوی نصب شود که هوا به راحتی از آن خارج گردد.

مبدل حرارتی دانفوس

B. پوسته مبدل حرارتی پوسته و لوله که به همراه تیوپ شیت ها وظیفه نگهدارنده لولهها، اتصال ورودی و خروجی ها و …

انتخاب مبدل حرارتی معمولا بوسیله سیستم کامپیوتر و یا یک کارشناس یا مهندس طراح این کار را انجام میدهد. فرادرس، یک فیلم آموزشی کاربردی را در زمینه شروع کار با این نرم افزار تهیه کرده است.

برای دریافت راهنمایی در خصوص انواع مبدل های حرارتی می توانید با کارشناسان ما در ونداد تجهیز در تماس باشید.

این وسیله آزمایشگاهی انواع مختلفی مانند پلاستیکی و شیشهای دارد که هر کدام ویژگیهای منحصر بهفرد و مخصوص خود را دارند.  Th᠎is a rt​ic le has been g en erated by G​SA Con tent᠎ Gener᠎ator Demoversion​!

مبدل حرارتی یا مبدل گرمایی دستگاهی است که انرژی یا حرارت را بین دو سیال مانند گاز یا مایع در دماهای متفاوت انتقال میدهد.

مبدل های حرارتی صفحه ای واشری عمدتا در صنایعی مانند صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع، صنایع غذایی، صنایع پتروشیمی، خط رنگ صنایع خودروسازی، صنایع نفت و…

مدل industrial line در صنایع HVAC، خنک سازی، خنک کننده موتور، صنایع لبنیات و غذایی، صنایع فراوری شیمیایی، در تولید روغن، تولید برق به کار می روند.

توجه به این موارد می تواند پارامتر های تاثیر گذاری در امر مبدل حرارتی باشد. مبدل های فلنچی امر شستشو را تا حد ممکن راحت می کنند و نسبت به سری قدیمی ( مبدل جوشی ) تبادل حرارتی بهتری را دارا می باشند .

گارانتی تمامی مدل های مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول 12 ماه می باشد. مبدل های حرارتی صفحه ای1 نسل جدیدی از مبدل ها هستند که استفاده از آن ها در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و مزایای متعدد آن ها نظیر حجم و وزن کم، بازده بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و قیمت مناسب سبب شده است تا در اکثر کاربرد ها جایگزین مطلوبی برای مبدل های حرارتی پوسته و لوله به شمار روند.

به همین دلیل ، سازندگان بصورت پیوسته طراحی آن را بروز کرده و قابلیت های مبدل را ارتقا داده اند.

طراحی کانال ها به گونه ایست که حداکثر تلاطم را در مسیر جریان به وجود آورد. به این ترتیب، در صورتی که کلیۀ اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از روش ASHRAE در دست باشند، از این روش برای محاسبۀ عمق چاه مبدل زمینی عمودی استفاده میشود.

این مبدلها برای سیالاتی به کار میروند که اختلاف درجه حرارت زیادی داشته باشند، زیرا انتهای U شکل لولهها، امکان انبساط و انقباض را تا حد زیادی به وجود میآورد.

روش کار مبدل حرارتی پوسته و لوله به این صورت است که وقتی سیال از میان پوسته عبور می کند در طی مسیر بیشترین تماس را با سطح خارجی لوله ها برقرار می کند، در نتیجه فرآیند انتقال حرارت به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

نیاز عمده به تبادل حرارت برای انجام فرآیند های صنعتی سبب شده تا مبدل های حرارتی به طور چشمگیری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

محصولات دانفوس در سیستم های مختلف سرمایشی و صنایع مختلف از جمله تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به میزان وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله ی این اقدامات میتوان به استفاده از انرژی های نو، وضع مقررات سختگیرانه ، تعین استانداردها و معیارهای برچسب مصرف انرژی، ممیزی انرژی در صنایع و ساختمان ها،استفاده از سیستم ها و دستتگاه های کم مصرف اشاره کرد.

نزدیکترین پاسخ به این مقدار مربوط به روش مدار گرمایی معادل است. دورترین پاسخ به مقدار ASHRAE به روش سیستمهای زمینگرمایی تجاری مربوط میشود.

از بررسی انجام شده مشخص میشود که تبدیل مولد مقیاس کوچک به واحد تولید همزمان برق و حرارت باعث کاهش قابل ملاحظه ی مصرف انرژی و آلایندگی و افزایش بازده کل خواهد شد.

در این مبدل ها معمولا دیوارک هایی نصب می شوند تا با ایجاد تلاطم و ایجاد مؤلفه سرعت عرضی در جریان، ضریب جا به جایی سیال در قسمت پوسته افزایش یابد که به این دیوارک ها بافل (Baffle) می گویند.

با مشخص شدن محدود بودن منابع انرژی فسیلی، رشد سریع مصرف و افزایش قیمت آنها در چند سال اخیر تلاش های بسیاری برای مدیریت مصرف منابع سوختی صورت گرفته است.

چون با سیال در تماس اند اغلب رنگ آمیزی شده تا خورندگی سیال اثر کمتری داشته باشد. استفاده از این روشها به علت هزینه های بالا، بازده کم و ناآشنایی با آنها در حال حاضر چندان عمومیت ندارد.

همیشه در مبدل حرارتی صفحه ای رسوب وجود دارد و این امکان وجود دارد تا برای رفع این رسوب و گرفتگی مبدل ها از عمل رسوب زدایی استفاده کرد و ذرات رسوب داخل مبدل حرارتی صفحه ای که مانع عبور جریان آب می شود را حذف کرد.

2- صفحات نوع L دارای شیارهایی با زاویه تند میباشند که نتیجه آن کاهش افت فشار، کاهش توربولنسی جریان و کاهش انتقال حرارت میباشد.

هر قسمت شبکه تقریبا همدما است و دلیل آن این است که دوران عمود بر گرادیان دما و جهت سیال است و در راستای آنها نیست.

را بر عهده دارد. به طور کلی همان طور که از نام مبدل حرارتی مشخص است، مبدل های حرارتی وظیفه تبادل حرارت بین دو سیال را به عهده دارند.

هر کدام از دو سیال که فشار بالاتر یا ضریب انتقال حرارتی بیشتری داشته باشد ، درون لوله جریان پیدا می کند.

سرعت باد هر لحظه متفاوت است که اهمیت یک مدل احتمالی را برجسته میکند. مبدل حرارتی دانفوس جوشی برخلاف مدل واشردار به پیچ های مهارکننده و واشر نیاز ندارد و توسط جوشکاری آلیاژ مس یا نیکل صفحات به یکدیگر متصل می شوند.

جهت اتصال صفحات این نوع مبدل صفحه ای از واشر های مخصوص لاستیکی جهت آب بندی و جهت دهی جریان ما بین صفحات استفاده می شود.

در این حالت گرما از طریق اختلاف دما بین دو سیال مبادله شده تا به یک تعادل دمایی برسند. بیشترین کاربرد این محصول برای ساخت خودرو سازی و سقف فلزی میباشد.

سپس، نمونه هایی از کاربردهای مبدل صفحه ای در پالایش نفت خام وشیرین سازی گاز بصورت شماتیک نشان داده شده است.

البته مزیت مبدل های حرارتی صفحه ای واشری (Gasket) نسبت به جوشی قابلیت افزایش ظرفیت، تعمیر و سرویس و شستشوی راحت آنها می باشد.

مبدل های حرارتی پوسته و لوله ای U شکل دارای کم هزینه ترین ساختار هستند، زیرا تنها به یک صفحه لوله نیاز است.

مبدل حرارتی نیمه جوشی (Semi-welded PHE) شرکت طاها قالب توس TGT Co. تحویل سریع محصولات، دنا تجهیز را جهت خرید محصول مورد نیاز خود (از یک محصول تا خرید عمده برای شرکت ها و پروژه های ساختمانی) در سراسر کشور انتخاب فرمائید.

یکی از معایب آرایش مربعی قرار گرفتن نعداد کمتر لوله در یک سطح معین میباشد. به منظور محاسبه قطر لوله های فولادی سیستم های گرمایش و سرمایش می توانید از دیاگرام زیر استفاده نمایید.

دبی آب حدودا ۲/۵ برابر سمت گرم می باشد . سیالات تبادل کننده حرارت می توانند آب، گاز، روغن، هوا و …

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.