بسیاری از نمایندگان با برخی وزرا مشاجره شخصی داشتند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی یک نماینده مجلس گفت: آن نمایندگانی که نسبت به برخی وزرا بی انصافی می کنند و با آنها عبارات زشت می کنند، یک سری بحث های شخصی با آن وزرا دارند و هیچ دلیل منطقی در حرفه ای بودن آنها وجود ندارد.

جواد نیکوبین در گفت وگو با ایسنا، درباره اعتراضات بسیاری از نمایندگان به وزرا، گفت: اکنون زمان مناسبی برای ترمیم کابینه نیست؛ زیرا کابینه هنوز به وظایفی که باید می رسید نرسیده است. باید حداقل 10 تا 15 ماه از عمر دولت بگذرد و کشور با بودجه ای که این دولت ارائه می دهد یک سال اداره شود، سپس با ارزیابی وزرا تصمیم به اصلاح کابینه گرفته شود.

وی با بیان اینکه در مجموع وزرای کابینه سیزدهم تاکنون عملکرد خوبی داشته اند، گفت: اما وزرا باید تلاش خود را افزایش دهند. پایان شش ماهه اول سال 1401 زمان مناسبی برای سنجش عملکرد اعضای کابینه است.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: آن دسته از نمایندگانی که نسبت به برخی وزرا بی انصافی کردند و با آنها عبارات زشتی به کار بردند، یک سری بحث های شخصی با این گونه وزرا داشتند و هیچ دلیل منطقی پشت حرفه ای بودن آنها وجود ندارد.

نیکوبین ادامه داد: در حال حاضر حداقل به نظر من نباید استدلالی برای ما نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر وجود داشته باشد. با وجود اینکه چندین وزیر در سامانه استیضاح بارگذاری شده اند، هنوز ابلاغیه دریافت نشده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.