از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

[ad_1]

کمک یک میلیارد تومانی مقام معظم رهبری به سی و پنجمین جشن گلریزان در ستاد دیه کشور، آخرین وضعیت پرونده بازی ایران و لبنان در مشهد و موضوع خشونت علیه بازیگران زن مهمترین خبر حقوقی هفته گذشته بود.

به گزارش ایسنا، در این گزارش مهمترین اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته را مشاهده می کنید:

63 هزار پرونده در سال گذشته از موجودی دادگستری تهران کسر شد

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران از کسر 63 هزار و 757 پرونده از موجودی کل دادگستری تهران در سال گذشته خبر داد.

القاصی با آزادی دستوری وی در جمع مدیران واحدهای قضایی و ستاد کل دادگستری استان تهران برای حمایت از چرخه تولید گفت: تمامی مدیران واحدهای قضایی و ستادی کل دادگستری استان تهران موظف به افشای آمار و اطلاعات دانش هستند. پایه. شرکت ها در واحد قضایی مربوطه.کلیه دادگستری استان تهران باید وارد عمل شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران از سرمایه گذاری حمایت می کند مشروع و با رفع موانع توسعه واحدهای تولیدی مجتمع قضایی در این استان، اعلام آمادگی کرد و گفت: دادگستری تهران با تامین امنیت سرمایه گذار، حمایت از تولید و کسب و کار را فراهم می کند.

اعتراض ایران به رفتار غیرانسانی پلیس دانمارک با پناهجویان ایرانی

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

کاظم غریب آبادی، دبیرکل دفتر حقوق بشر ضمن ابراز اعتراض به رفتار وحشیانه مقامات ایرانی با شهروندان دانمارکی، از مقامات ذیربط دانمارکی خواست ضمن جلوگیری از این گونه اقدامات غیرانسانی، از اعمال استانداردهای دوگانه ملی پرهیز کنند.

چه کسانی در کمک یک میلیارد تومانی به رهبر انقلاب نقش داشتند؟

در آستانه سی و پنجمین جشن گلریزان در ستاد دیه کشور، مقام معظم رهبری مبلغی معادل یک میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد هزینه کردند.

شروع ثبت نام برای آزمون متقاضیان پروانه وکالت در مرکز مشاوران قوه قضائیه

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۱ پذیرفته شدگان مرکز حقوقی، کارشناسان و مشاوران رسمی قوه قضائیه از امروز شنبه ۱۹ فروردین آغاز و تا روز جمعه ۲۵ فروردین ماه ادامه دارد. .

آزمون متقاضیان پروانه وکالت روز جمعه 22 اردیبهشت ماه به طور همزمان در تهران و 50 محل آزمون سراسری برگزار می شود.

تشریح اقدامات دادستانی تهران برای لغو تصرف اراضی

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

علی صالحی دادستان تهران گفت: با پیگیری دادستان تهران در سال گذشته بیش از 2500 هکتار از اراضی و منابع طبیعی استان تهران به ارزش حدود چهل هزار میلیارد تومان به بیت المال برگشت داده شده است.

اثرات اشتغال زایی در کاهش تعداد فعالیت های مجرمانه را توضیح دهید

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در دیدار با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تشریح اثرات اشتغالزایی در کاهش میزان جرایم مجرمانه پرداخت و گفت: ما نظام هستیم. کارگزاران، وظیفه سنگینی دارند.

رئیس قوه قضائیه افزود: امروز آزادی و عزت است ایران اسلام در هیچ کشوری وجود ندارد.

نظریه پزشکی قانونی پرونده ها فصل صحبت است

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اهمیت پزشکی قانونی گفت: پزشکی قانونی نهادی حرفه ای و تخصصی در حوزه تخصصی پزشکی و زیر مجموعه قوه قضائیه است. از ارکان مهم این بدنه

معاون اول قوه قضاییه گفت: اکنون به دنبال این هستیم که عملکرد قوه قضائیه را برای همه افشا کنیم تا نخبه در مورد این نمایش نظر دهید

هیچ شکایتی از خشونت علیه بازیگران زن وجود نداشت

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

ذبیح الله خدائیان سخنگوی قوه قضائیه در اولین نشست خبری سال جدید در پاسخ به سوالی مبنی بر حواشی بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد گفت: این مشکلی است که بدون تردید پیش آمده است و رئیس جمهور هم دستور داد و وکیل کل وارد شد دادسرای مشهد مستقر شد و بررسی علل و دلایل حادثه و استعلام قصور ماموران صورت گرفت و تاکنون پاسخی دریافت نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرونده ای در رابطه با خشونت علیه بازیگران زن تشکیل شده است، گفت: خشونت علیه بازیگران زن در فضای مجازی تشکیل شده است و تاکنون هیچ پرونده ای تشکیل نشده است و شکایتی از سوی قوه قضائیه صورت نگرفته است و اگر وجود داشته باشد. شکایت شده، قوه قضاییه وارد می شود.» هرگونه تعقیب و رسیدگی به اعمال منافی عفت از سوی مراجع قضایی ممنوع است. مگر اینکه جرم در ملاء عام و در ملاء عام صورت گرفته باشد یا شاکی خصوصی داشته باشد یا مربوط به تجاوز جنسی بوده و سازماندهی شده باشد و چون تاکنون شکایتی صورت نگرفته است، قوه قضائیه نتوانسته است وارد شود.

رای دیوان عدالت اداری در مورد افراد فاقد شناسنامه

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

دیوان عدالت اداری رای داد که تشکیل پرونده برای اخذ شناسنامه برای افرادی که والدینشان فاقد مدارک معتبر سجلی ایران هستند بلامانع است.

پروژه پتروشیمی میانکاله متوقف شد

از وضعیت حاشیه بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

دادستان دیوان عالی کشور و مدیرکل حقوق عمومی پیگیری حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم با ارسال نامه ای به دادستان کل کشور و انقلاب مازندران دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله را صادر کردند.

رئیس دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در این دستور خطاب به دادستان مازندران تاکید کرد که در خصوص احداث مجتمع پتروشیمی در مراتع روستای حسین آباد شهرستان بهشهر در محدوده اکوسیستم میانکاله گزارش جامعی ارائه شده است. در خصوص جنبه های مختلف فرآیند جابجایی 90 هکتاری مناطق جهت سرمایه گذاری، انجام بررسی اولیه پروژه و مکان یابی آن، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و بررسی اثرات زیست محیطی پروژه باید تهیه و ادامه پروژه تا نتایج نهایی بررسی مشخص می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران نیز گفت: راه اندازی پتروشیمی میانکاله مشمول ابطال پروانه است و متخلفان از دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.