سالار عقیلی و حسام الدین سراج در پارک آب و آتش

[ad_1]

منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) نبرد شادی را با حضور مفاخر موسیقی از امروز پنجشنبه 25 فروردین لغایت شنبه 26 فروردین ماه در ویژه برنامه در «تمام ماه رمضان».

به گزارش ایسنا، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه هایی در قالب ویژه برنامه «باغ رمضان» با شعار «لبخند دل ها» داخل سه. شب های جشن و شادی از پنجشنبه 25 لغایت شنبه 27 فروردین 1401 از ساعت 21 تا 24 با هدف ایجاد نشاط و شادی در خانواده ها و همچنین با رویکرد برگزاری این ایام خوب با حضور موسیقی فاخر سنتی کشور. غول پیکر

بر اساس این گزارش، محسن میرزاده به همراه گروه روز پنجشنبه 25 فروردین ماه، کنسرت بزرگ سید حسام الدین سراج در روز جمعه 26 فروردین و سالار عقیلی به همراه گروه کایر شنبه 25 فروردین در پارک آب و آتش برگزار می شود. 17.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان، علاقه مندان برای شرکت در این ویژه برنامه ها می توانند به نشانی بزرگراه شهید حقانی، بعد از تقاطع جهان کودک، خیابان شهیدی، پارک آب و آتش منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد مراجعه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.