خرید شیرآلات استیل با بهترین شرایط و نازلترین قیمت

[ad_1]

خرید شیرآلات استیل به دلیل نوع فولادی که در ساخت و تولید آن ها استفاده می شود و از کیفیت بالایی برخوردار است، حائز اهمیت است، اما کاربرد و ویژگی های این شیرآلات چیست؟ این نوع شیرها وسایل مکانیکی بسیار قوی هستند که برای باز و بسته کردن، تنظیم و کنترل جریان مایعات یا گازها در یک سیستم لوله کشی استفاده می شوند.

به گزارش ایسنا، به نقل از فروشگاه امین پایپ، شیرآلات فولادی در کلاس های مختلفی طراحی، تولید و به بازار عرضه می شوند. کلاس شیرها فشار کاری شیرها را در دمای کاری آنها تعیین می کند. اندازه شیرهای فولادی با واحدی به نام NPS نشان داده می شود. عدد NPS مربوط به قطر اسمی DN است.

به عنوان مثال، NPS 1 بر اساس ASME B16.10 معادل DN 25 است. اندازه شیر برابر با اندازه اسمی لوله ای است که به آن متصل است. کلاس سوپاپ نشان دهنده فشار کاری شیرها در دمای کاری آنها بر اساس استاندارد ASME B16.34n است. معمولا به صورت دستی انجام می شود در صورت نیاز به نیروی زیادی برای باز و بسته کردن شیر، مانند سوپاپ های سایز 6 به سمت بالا، کلاس 900، 1500، از سیستم دنده و گیربکس استفاده می شود.

انواع شیرآلات فولادی

شیرآلات فولادی بر اساس نوع کاربرد، نحوه استفاده و ظاهر و ساخت به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از:

شیر دروازه کشویی برای قطع و وصل جریان و ایزوله استفاده می شود. این شیرها به جلوگیری از جریان لوله ها کمک می کنند. دریچه های کشویی به سیستم اضافه می شوند که جریان باید قطع و وصل شود. از شیرهای کشویی می توان برای مصارف مختلفی مانند ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده کرد. عملکرد شیر کشویی به این صورت است که با استفاده از قطعات استوانه ای قرار گرفته در مسیر جریان سیال باعث قطع و وصل جریان می شود.

شیر اتومات

شیر یک طرفه یا شیر اتوماتیک اجازه عبور جریان را تنها در یک جهت می دهد و از برگشت جریان در جهت مخالف جلوگیری می کند. شیرهای یک طرفه اغلب برای محافظت از پمپ ها در برابر انتقال سیالات مایع و محافظت از کمپرسور در خطوط انتقال گاز استفاده می شوند.

خرید شیرآلات استیل با بهترین شرایط و نازلترین قیمت

این دریچه ها دارای یک قطعه سوزنی شکل هستند که با نخی طراحی شده است که آن را حرکت می دهد و در نتیجه جریان سیالات را کنترل می کند. آنها معمولاً در جهتی نصب می شوند که جریان باید کنترل شود. علاوه بر اجزای مختلف این نوع شیر فولادی، مهم ترین قسمت آن سوزنی است که در ساختار این نوع شیر وارد می شود که مانند یک دیسک عمل می کند. دریچه های سوزنی آهنی برای تخلیه در جو استفاده می شوند و دارای دو نوع هود هستند و بدون هود ساخته می شوند.

استفاده از شیرهای فولادی

این نوع شیرها با توجه به کاربردشان به گروه ها و اشکال مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام عملکرد خاصی از سیستم لوله کشی دارند و با توجه به کاربردشان به عنوان مثال شیرهای توپی برای مصارف صنعتی.در مواد غذایی و همچنین در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. . که برای اعمال آن به سطح بالایی از دما و فشار نیاز دارد.

یا حتی از شیرهای اطمینان برای ایجاد سدی در برابر شیرها و مخازن تحت فشار استفاده می شود تا با فشار بالاتر از حد استاندارد آسیبی به آنها وارد نشود و یا حتی از شیرهای سوزنی برای کنترل جریان سیالات استفاده می شود. به طور کلی از شیرهای فولادی در صنایع مختلفی مانند پتروشیمی، نفت و گاز، صنایع آب و پسماند برای انتقال مایعات مختلف استفاده می شود.

خرید شیرآلات استیل با بهترین شرایط و نازلترین قیمت

شیرآلات فولادی خود را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده این نوع اتصالات، فروشگاه لوله و اتصالات امین است. Or Store بیش از بیست سال تجربه در زمینه ارائه شیرآلات، لوله، اتصالات و محصولات مرتبط دارد. این فروشگاه در سال 1375 تاسیس شده است. پروژه های مسکن مهر 360 واحدی و 1200 واحدی هشتگرد و 120 واحدی پرند، شرکت گروه صنعتی کاوه، پارس آنلاین، برج آبشار، شرکت صاایران، شرکت باتری نیرو، صدا و سیما، ایران دارو، شرکت دلپسیر، مانیزان شرکت، شرکت سپید مکیان، شرکت آذین، آوین سینا، بیمارستان عرفان، برج آرتمیس، شرکت مخابرات، پادگان حضرت ابوالفضل(ع)، بیمارستان سرطان مرکز صالح، شرکت ابر آرمان و هپاسکو لوازم مورد نیاز را تامین کردند.

آدرس فروشگاه ما:

شعبه 1: تهران – خیابان خیام شمالی – روبروی پارک شهر – کوچه قورخانه – پ. 2

شعبه 2: خیر تهران، خیابان خیام شمالی، روبروی دروازه شرقی پارک شهر، کوچه افخمی، پلاک 4

تلفن: 33900832

33900765

33913907

33958095

تلفن همراه: 09122441404 (امین یعقوبی)

09122784973 (رامین یعقوبی)

آدرس وب سایت: http://aminpipestore.com/

انتهای گزارش آگهی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.