ولایتمداری معروف ترین ویژگی شهید صیاد است

[ad_1]

امیر سرتیپ ابراهیم گلفام در بیست و سومین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی در زاهدان اظهار داشت:

به گزارش ایسنا، امیر گلفام معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در یادواره شهید صیاد شیرازی در زاهدان با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولان کشوری و لشکری ​​ضمن بازگویی یادواره های دفاع مقدس، گفت: این یادواره ها در دفاع مقدس به سر می برند. و در حماسه های رزمندگان اسلام آمده است: شهید صیاد شیرازی دارای صفاتی چون حکومت و حکومت، ایمان و تقوا، شهادت و شجاعت، دوری از تجملات دنیوی و… بود، اما در این میان، ولایت او از همه مشهورتر است.
وی افزود: شهید صیاد هرجا می بیند می تواند برای انقلاب و نظام تلاش کند ساکت نمی نشیند و با تمام وجود وارد میدان می شود. قبل از انقلاب در بدنه ارتش علیرغم خطرات فراوان از شناخت مردم مومن نورانی شد و پس از پیروزی انقلاب به جنگ ضدانقلاب رفت و به غرب کشور رفت. کشور . . ایشان در دوران دفاع الهی با فراهم آوردن شرایط وحدت بین نیروهای مسلح، ترکیب الهی مورد نظر حضرت امام (ره) را تکمیل کرد تا به برکت این همدلی، پیروزی های بزرگی حاصل شود. غائله مرصاد برای توقف دشمن و وارد کردن ضربات دردناک به منافقین به محل شتافت.

سردار سرتیپ گلفام گفت: بعد از دوران دفاع الهی همچنان می داند که راه جهاد بسته نیست باید حماسه ها را برای نسل های جوان تبیین کند. وی دانشجویان دانشگاه را به منطقه عملیاتی برد تا دلاورمردی های رزمندگان را بیان کند و در سرزمین هایی که برای وجب خون داده شده، شناخته شود.
وی ادامه داد: زمانی که سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را در جایی شنید، در هر زمان و مکان یادداشت برداری کرد و در اسرع وقت مراتب را به اطلاع سلسله مراتب رساند. رضایت استان را مقدم بر هر چیز می دانست و در این راه تمام ریسک ها را به جان خرید. او خود را سرباز کوچک اسلام می دانست و آماده شکست بود. او اینگونه زندگی کرد تا اینکه مستحق شهادت شد. درود و رحمت خداوند در روح ملکوتی امام سابق و شهدایی خواهد بود که با فداکاری و ایثار خود در اسلام و امنیت و آرامش ادامه دادند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.