ربیعی: من مسئول حذف جام حذفی بودم

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بابت حذف تیمش از جام حذفی عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، مس رفسنجان شب گذشته (شنبه) در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال در خلیج فارس ماهشهر در ضربات پنالتی شکست خورد و از صعود به نیمه نهایی این رقابت ها باز ماند.

محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پس از بازی گفت: به تیم ماهشهری تبریک می گویم و به تیمم خسته نباشید می گویم. بازی مطابق میل ما پیش نرفت و از هواداران و مردم رفسنجان عذرخواهی می کنیم و نتیجه هیچ توجیهی ندارد. من مسئول این شکست هستم و مقصرم.

وی ادامه داد: به هیچ یک از بازیکنان گازی تحمیل نشده است. من این بازی ها را تجربه کرده ام و برایم قابل پیش بینی هستند. حریف انگیزه بیشتری داشت و ما هم انگیزه داشتیم. فکر می‌کنم بازی‌هایی هستند که در حال حاضر برای ما اتفاق نمی‌افتند، اما دلیلی برای توجیه باخت ما وجود ندارد. ما باید نقاط ضعف خود را بپوشانیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: باید بازدهی تیم خود را ارتقا دهیم. اما ما هیچ بهانه ای برای این شکست نداریم و من مسئول این شکست هستم. ما در تلاش هستیم تا از این شکست نجات پیدا کنیم.

وی ادامه داد: این حرف اشتباهی است که بازی را جدی نگرفتیم کاملا طبق برنامه بودیم و گل خوردیم. موقعیت‌هایی داشتیم، اما می‌دانستیم حریف سرسخت دفاع می‌کند.

ربیعی گفت: جام حذفی جام عجایب است و طبیعتا حریف از شور و شوق بالایی برخوردار است. آنها از تنها زمان خود در طول بازی استفاده کردند و کارشان قابل تقدیر بود. انتظار داشتیم بازی را ببریم اما هیچ بهانه ای برای باخت نداشتیم.

وی افزود: زمانی که بازی یک بر صفر به سود ما بود باید به گل دوم می رسیدیم و زمانی که به گل می رسیدیم تیم ما دچار اختلال روحی و روانی می شد و در ضربات پنالتی میزان تمرکز اهمیت داشت و بازیکنان ما نیز به همین ترتیب از اهمیت بالایی برخوردار بودند. حداکثر تمرکز و دقت. پنج یا شش بازی دیگر در لیگ برتر داریم. سخت کار خواهیم کرد و این باخت را جبران خواهیم کرد. این باخت چیزی از ارزش بازیکنان من کم نکرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.