جمهوری اسلامی ایران تمام بحران ها را پشت سر می گذارد

[ad_1]

جمهوری اسلامی ایران تمام بحران ها را پشت سر می گذارد

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسنی گفت: جمهوری اسلامی ایران تمام بحران‌هایی را پشت سر می‌گذارد که می‌توانست ضربه سنگینی به کشور وارد کند، اما خوشبختانه تضادها به‌ویژه مجازات‌ها با یکدیگر بی‌اثر شده است. گشایش های امیدوارکننده ای در راه است.»

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اولین نشست سالانه با کارکنان این سازمان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر. ماه مبارک رمضان فرمود: رمضان بسیار کوتاه است; پس باید تلاش کنیم تا از این فرصت بی نظیر بهره ببریم و برکات این ماه را از دست ندهیم.
وی افزود: در سال جدید باید در برخی از بحث ها از جمله تحقق شعار سال و بحث جهاد تلاش ویژه بیشتری شود. بدون تعارف، ما اکنون درگیر یک جنگ آرام هستیم و همانطور که همه در یک جنگ سخت به جنگ رفتند، اکنون همه ما باید در یک جنگ کند کار کنیم تا با دشمن مقابله کنیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران می گوید: اگر امروز ایران در این جایگاه ایستاده و به عنوان الگو شناخته می شود، بی شک به دلیل پیروی از منویات حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری است که فرموده اند. باید همچنان اجرا شود. بیایید دستورالعمل های آنها را امتحان کنیم. به گفته کارشناسان، جمهوری اسلامی ایران همه بحران‌هایی را پشت سر می‌گذارد که می‌توانست انفجاری سنگین در کشور ایجاد کند، اما خوشبختانه درگیری‌ها به‌ویژه تحریم‌ها با یکدیگر بی‌اثر بوده و گشایش به روی امید است. در راه است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.