اکنون هوای بیشتری در این میزبان سخاوتمند داریم

[ad_1]

ایسنا/ ایلام امروز روز طبیعت است و ما باید بیش از هر زمان دیگری از آن مراقبت کنیم و سعی کنیم به وفور از آن محافظت کنیم، زیرا از سخاوت آن بهره مندیم.

غلامرضا ابدالی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ما منابع اولیه مانند آب، هوا و زمین را برای بقا در اختیار داریم و این منابع کره زمین را به مکانی زیبا و قابل سکونت تبدیل می کند و اگر این سه پارامتر نبود، زندگی بهتر بود. این کار را نمی توان روی زمین انجام داد و شیشه زندگی انسان به آن بستگی دارد.

وی با بیان اینکه توصیه های زیست محیطی زیادی در روز طبیعت وجود دارد که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که محیط زیست غنی و طبیعت زیبای استان ایلام مایه مباهات ماست و باید در حفظ آن تلاش کنیم. درخت و اجتناب کنید. از حضور در زیستگاه های حیات وحش، در صورت تماس با حیات وحش به آنها آسیب نرسانید.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با تاکید بر پرهیز از ریختن زباله در اماکن زیست محیطی و عمومی و عدم افروختن آتش در مناطق جنگلی تا حد امکان گفت: ماهی و سبزی های تزئینی را در سفره هفت سین رودخانه ها رها کنید. و عمومی مکان ها. ما نیستیم.
ابدالی ادامه داد: اگر در چهار منطقه تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست هستیم باید از شکار و بهره برداری از گیاهان پرهیز کنیم و مردم طبیعت و دوسان در صورت مشاهده تخلفات زیست محیطی و برخورد با مجروحین با سامانه 1540 تماس بگیرند. حیات وحش. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.