تیم ایران در جام جهانی فوتبال هفت نفره به تیم های آمریکا و استرالیا پیوست

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره که در جام جهانی هفت نفره تیم ایران را با تیم های آمریکا و استرالیا هدف قرار داده است، گفت: تلاش می کنیم با صعود به فینال به سکوی قهرمانی برسیم. ”

امین الله مانی در گفت وگو با ایسنا، پس از همگروهی ایران با تیم های آمریکا و استرالیا در جام جهانی فوتبال هفت نفره اسپانیا، اظهار کرد: جام جهانی فوتبال هفت نفره اردیبهشت ماه در بارسلون اسپانیا برگزار می شود. ، با حذف روسیه و حذف 15 تیم انگلیسی. هلند، کانادا، ونزوئلا، برزیل، ایرلند، تایلند، آلمان، ایران، آمریکا، استرالیا، اوکراین، آرژانتین، اسپانیا و ایرلند شمالی حضور خواهند داشت و تیم ایران در یک گروه در آمریکا و استرالیا هم گروه است.

وی گفت: خوشبختانه در گروه سختی قرار نداریم و تلاش می کنیم تا از گروه خود تا آخر صعود کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید بتوانید به جمع 4 تیم برتر بپیوندید، گفت: هدف ما کسب سکوی قهرمانی است و برای رسیدن به این هدف، ما می توانیم. باید برای سال آینده به طور منظم و قوی تمرین کنید. راه افتادیم تا بهترین و آماده ترین تیم را به اسپانیا بفرستیم.

المانی یکی از مشکلات اصلی حضور در جام جهانی اسپانیا را بحث رده بندی بین المللی دانست و افزود: در حال حاضر چون وضعیت رده بندی بین المللی اکثر بازیکنان مشخص نیست و باید در طول مسابقات رده بندی شوند. مشکلات زیادی برای تیم ایجاد خواهد کرد.” ما در مورد آرنج انجام خواهیم داد. با توجه به تغییر قوانین رده‌بندی، سعی می‌کنیم در طول بازی‌ها تا حد امکان از رده‌بندی بازیکنانمان دفاع کنیم تا آرنج تیم را زیاد تغییر ندهیم.

وی در پایان درباره اینکه چه زمانی ترکیب نهایی تیم اعزامی به اسپانیا مشخص می شود، گفت: در دومین اردوی آماده سازی از 22 تا 27 فروردین ماه در کمپ تیم ملی در ورزشگاه آزادی وضعیت 14 بازیکن را خواهیم داشت. به جام جهانی اسپانیا اعزام شود تا مشخص شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.