مجلس باید گام های جدی تری برای رفع بوروکراسی تولید بردارد.

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس علاوه بر برداشتن گام های جدی تر برای رفع بروکراسی در حوزه تولید، باید اقدامات موثری در این زمینه انجام دهد.

محمدحسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغالزایی» رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان داشته اند.

وی ادامه داد: حتی اگر سال گذشته رهبر معظم انقلاب از تحقق شعار رضایت نسبی داشتند اما مجلس و دولت باید در این راستا گام های اساسی و جدی بردارند.

وی افزود: متاسفانه به دلیل عدم حمایت برخی از نمایندگان مجلس در تصویب کلیات طرح حمایت از کارخانه ها و واحدهای صنعتی، این طرح با اندکی رای آرشیو شده است که می تواند گشایش های زیادی را در عرصه تولید به دنبال داشته باشد. “

فرهنگی همچنین خاطرنشان کرد: با تصویب طرح مذکور بسیاری از فرآیندهای تولیدی روان‌سازی و تغییرات سفارشی فرآیند، تعطیلی واحدهای تولیدی، شکایت از واحدهای تولیدی و موارد دیگر انجام می‌شود.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی امسال باید بتواند به خوبی حرکت کند تا به رهبر معظم انقلاب در عرصه تولید وزن دهد که این خواسته چندین ساله ایشان است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.