مدیر باشگاه پاس انجام شد

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس کانون هواداران تیم فوتبال پاس همدان گفت: علیرغم حضور کوتاه مدت حمیدرضا عابری منصور به عنوان مدیرعامل باشگاه پاس همدان، وی به مسائل مدیریتی، فنی و مالی در تیم همدان پایان داده است.

علی صمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به روزهای خوب گذشت، اظهار کرد: این که آقای عابی منصور همه معماهای مدیریتی را در اختیار دارد و حضور ایشان در مدیریت باشگاه جنبه مثبتی دارد، به همه ثابت شده است. تاثیر بر نتایج تیم.

وی افزود: اکنون نه تنها مشکلات مالی باشگاه برطرف شده، بلکه اتکا و تصمیمات راهبردی مربی در مسائل فنی و مدیریتی باعث شده تا پاس با کسب نتایج مطلوب و کسب پیروزی به قدرت و آرامش مطلوب دست پیدا کند. بازی های اخیر.”

صمدی خاطرنشان می کند: مدیرعامل فعلی باشگاه پاس تنها مدیر این باشگاه است که در سال های گذشته هرگز به دنبال سود شخصی و پرداخت بدهی نبوده است. وی معتقد است که باید حق طلبکاران پرداخت شود و شکایت آنها پشت سر تیم نیست و پس از سال ها شاهد انتصاب مناسب برای مدیریت باشگاه بوده ایم و امیدواریم در کشور آبروی فوتبالی داشته باشیم. برخلاف سال های گذشته

وی برنامه های آموزشی، درآمدزایی و اسپانسرینگ مدیرعامل باشگاه پاس را راهی برای نجات پاس از مشکلات مالی دانست و گفت: با برنامه ریزی های جدیدی که برای پاس انجام می شود، باشگاه می تواند یک باشگاه قوی و ماندگار ایجاد کند. تا زمانی که توسط مقامات بالاتر حمایت شود.»

رئیس کانون هواداران باشگاه پاس با اشاره به اینکه خواستار حضور هواداران پاس در ورزشگاه بعد از تعطیلات نوروزی است، گفت: مسئولان باید از هواداران دلسوز و متعصب پاس تشکر کنند. ما سوگیری پاس داریم و همیشه یک دستیار در تیم هستیم و تا جایی که می توانیم از کمک کردن دریغ نمی کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.