تجهیز 27 ایستگاه نوروزی پلیس در کرمانشاه برای ارائه خدمات مناسب به مسافران

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از تجهیز 27 کلانتری نوروزی برای خدمات رسانی مناسب به شهروندان و مسافران خبر داد و گفت: آمادگی داریم امنیت آنها را به بالاترین حد ممکن ایجاد کنیم.

سردار «علی اکبر جاویدان» قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی استان که با حضور سردار شرفی معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: از چند روز گذشته هماهنگی های لازم انجام شده است.

وی ادامه داد: در این راستا بیش از 3800 نفر از همکاران در 2 شیفت کاری و 24 ساعته مسئولیت ایجاد امنیت برای مردم و مسافران نوروزی را بر عهده خواهند داشت.

جاویدان همچنین از وجود 27 کلانتری در مبادی ورودی شهرک ها، اماکن تفریحی و اقامتی مسافران نوروزی خبر داد و گفت: 670 تیم موتوری علاوه بر گشت های خودرویی در ایام نوروز فعال هستند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به استقرار 75 تیم پلیس راه در جاده ها گفت: روزانه 174 گشت پلیس راه در سطح شهرستان های استان برای امدادرسانی به مردم و برخورد با متخلفان در دسترس هستند.

وی افزود: برای به حداقل رساندن و جلوگیری از سرقت ها هماهنگی های لازم با دستگاه های اجرایی انجام و مقرر شد در تعطیلات همگی از حضور محیط بانان استفاده کنند.

جاویدان افزود: پلیس استان علاوه بر نیروهای به کار گرفته شده، از ظرفیت پلیس افتخاری و نگهبان محله استفاده می کند تا افرادی که قصد سرقت و یا هرگونه اقدام مجرمانه را دارند نتوانند به اهداف خود برسند.

این مقام ارشد انتظامی، پیشگیری از جرایم سنگین و کاهش تصادفات را از دیگر اولویت های پلیس در ایام نوروز 1401 عنوان کرد و گفت: یکی دیگر از موضوعاتی که برای پلیس بسیار حائز اهمیت است، رفع نیازها و مطالبات مردم و انجام آن است. کار آنها در سریع ترین زمان ممکن.” زمان ممکن است و بخشی از آن توصیه های لازم توسط همکاران ارائه می شود.

وی گفت: در ایام نوروز گشت زنی موتورسیکلت ها و وسایل نقلیه به ویژه در حوزه پلیس 110 تشدید شد تا در صورت نیاز به حضور پلیس، همرزمان منطقه به سرعت در دسترس بوده و مشکلات نوروزی و مسافران را برطرف کنند. .

جاویدان در بخشی دیگر از سخنان خود به قدرت پلیس در مواجهه با تبهکاران و سارقان اشاره کرد و گفت: نمونه این اقتدار دستگیری عاملان شهادت سرگرد پوریا نظری است که موفق شدیم. گرفتن با کار هوشمند پیچیده

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه دستگیری در اسرع وقت عاملان شهادت سرگرد نظری را موجب افزایش اعتماد مردم و نشان دهنده اقتدار ماموران انتظامی دانست و گفت: امروز هیچ مجرمی در کرمانشاه احساس امنیت نمی کند.

وی خاطرنشان می کند: اشراف اطلاعاتی بر پلیس برتری دارند به طوری که مجرمان حتی اطلاعات ماموران انتظامی را حتی کیلومترها دورتر از صحنه جرم به گردش در می آورند و چاره ای جز تسلیم شدن ندارند.

جاویدان همچنین با اشاره به انتشار تصاویر تخلف برخی از سارقان فضای مجازی، گفت: این افراد با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی در سریع ترین زمان ممکن دستگیر و از سوی مراجع قضایی معرفی شدند تا درس عبرتی برای سایر سارقان و سارقان باشند. ” که همان هدف را دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.