برکناری نیروی انتظامی در شهرداری صدرا

[ad_1]

ایسنا/ فارس سخنگوی شورای شهر صدرا در واکنش به درگیری ماموران شهرداری این شهر با مالک متخلف در باغشهری گفت: مسئول شهرداری صدرا به دلیل تماس فیزیکی با مالک متخلف در باغشهری از کار برکنار شد.

مهدی کشاورزی شنبه شب 21 اسفندماه در نشست خبری در واکنش به ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی توسط ماموران شهرداری با مالک متخلف یک باغ شهری گفت: یکی از مسئولان شهرداری صدرا هم اکنون به دلیل تماس فیزیکی با شهرداری اخراج شده است. صاحبان متخلف

وی ادامه می دهد: با توجه به گزارش مردمی مبنی بر وقوع حادثه ساخت و ساز غیرمجاز اراضی کشاورزی واقع در محدوده شهر صدرا (زمین زیتون 4)، نیروهای گشت متخلف در شهرداری صدرا در ساعت 17:30 روز چهارشنبه 30 اسفندماه 9 با همراهی افسر پلیس در محل وقوع تخلفات با هدف جلوگیری و توقف عملیات ساختمانی غیرمجاز که متأسفانه مورد توهین و حمله مالک قرار گرفت.

کشاورزی گفت: اگرچه وظیفه طبیعی گشت های شهرداری جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و جلوگیری از تغییر کاربری خودسرانه در شهر است، اما این اقدام وحشیانه شهردار کاملا اشتباه است و از شهردار صدرا می خواهد که سریعا وی را اخراج کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی تکه هایی است که شروع درگیری و تعرض مالک متخلف را نشان نمی دهد و وانمود می کند که در صورت صدمه و صدمه به وی صدمات جدی وارد شده است. روز شنبه 21 اسفندماه برای ادامه ساخت و سازهای غیرمجاز با شهرداری رایزنی کرد که با مخالفت مسئولان شهرداری مواجه شد و سپس برای تحت فشار قرار دادن مسئولان، فیلم فضای مجازی را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر ویدئوی دیگری از درگیری ماموران شهرداری با کارگران یک شرکت انبوه سازی در فضای مجازی منتشر شده است و اخباری از ریزش شهر صدرا در آلمان به دلیل وزش باد کمتر شدید! این شهر و شهرداری آن بار دیگر آن را در صدر اخبار قرار می دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.