قومیت آفت مسئولیت و خدمت انسان است

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد امام جمعه یاسوج گفت: مسئولان و مردم با همدلی و دوری قومی نسبت به پیشرفت و توسعه کهگیلویه و بویراحمد آگاه باشند.

آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج افزود: برای پیشرفت و آبادانی استان راهی جز اتحاد و همدلی همه مسئولان، کارشناسان، رسانه ها و مردم وجود ندارد.

آیت الله حسینی با تاکید بر اینکه باید با همدلی، همکاری و انسجام فعالیت های عمرانی و فرهنگی به مسائل شهری رسیدگی کنیم، افزود: مسئولان باید از ظرفیت های موجود برای خدمت به شهروندان و شهر استفاده کنند چرا که رسیدگی به شهروندان از وظایف اولیه آنهاست. .» است.
نماینده ولی فقیه کهگیلویه و بویراحمد همدلی، اتحاد و همفکری را برای حل مشکلات و پرهیز از قوم گرایی زمینه ساز توسعه و پیشرفت دانست.
مردم نباید کمک به فقرا و نیازمندان را فراموش کنند

وی با بیان هفته نیکوکاری و تاکید بر اهمیت کمک به فقرا و نیازمندان، ادامه داد: مردم باید در روزهای پایانی سال و در آستانه عید نوروز از فقرا و نیازمندان یاد کنند و به آنها کمک کنند.
آیت الله حسینی با بیان اینکه مردم ایران الگوی خوبی برای دنیا در کمک به نیازمندان هستند، افزود: دستگیری و حمایت از نیازمندان نباید معطوف به زمان خاصی باشد، بلکه باید در تمام مدت از همسایگان نیازمند حمایت کنیم. امسال. “

نماینده ولی فقیه استان که هدفش آغاز ماه مبارک شعبان است، افزود: برکات و فضایل این ماه بی شمار است و مردم باید از این فرصت برای بهره مندی از معنویت و برکات آن بهره ببرند. “

امام جمعه یاسوج همچنین به برخی اعمال خاص ماه شعبان اشاره کرد و گفت: روزه گرفتن، استغفار، خواندن مناجات شعبان و مناجات این ماه، بندگان را به خدا نزدیک می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.