اعتماد مردم مهمترین سرمایه کشور و نظام حکومتی است

[ad_1]

رئیس جمهور اعتماد مردم را مهمترین سرمایه کشور خواند و از مسئولان استان گلستان خواست با مدیریت جهادی و تحقق ظرفیت های مغفول مانده استان، تحولی ملموس و ملموس برای مردم ایجاد کنند.

به گزارش ایسنا، آیت الله دکتر. سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه های سفر خود به استان گلستان به شورای اداری این استان گفت: اینکه امروز در کنار مردم گلستان هستیم یک توفیق است اما متاسفانه وضعیت کرونا اجازه حضور در صحن علنی را نداده است. جلسات.”

رئیس جمهور با تاکید بر اجرای مصوبات سفر در استان گلستان گفت: این مصوبات به دنبال حل همه مشکلات استان نیست، بلکه اولویت استان برای رفع مشکلات است.

دکتر. رئیسی افزود: اعتبارات مورد نیاز برای اجرای مصوبات سفرهای استانی تخصیص یافته و مصوبه سفرهای گذشته اجرایی شده است چراکه دولت به ظاهر صداقت دارد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه وزرا و مدیران باید عزم خود را برای اجرای مصوبات داشته باشند، گفت: کار در این زمینه نباید کار روزمره باشد، بلکه نیازمند کار جهادی هستیم. آنچه از مدیران شهرستان گلستان انتظار می رود کار جهادی است و آنچه اکنون نیاز است رویکرد تحول آفرین است. تغییری که البته فرآیندها باید تغییر کنند.

آیت‌الله رئیسی با هدف تعلیق برخی ظرفیت‌ها و فرصت‌ها در این استان، گفت: در منطق حکومتی «ممکن» و «ممکن» غیر ضروری است. منطق ما منطق ماست که می توانیم.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید شاهد گشوده شدن قید مشکلات مردم باشیم، تصریح کرد: ممکن است این بند توسط شما مدیران برداشته شود.

دکتر دکتر با توجه به اهمیت احیای خلیج گرگان. رئیسی گفت: این گنج آنقدر بزرگ است که نمی دانم چگونه آن را توصیف کنم. خلیج گرگان باید احیا شود. لایروبی و نمک زدایی باید سریعا انجام شود و آب دریا در این خلیج باز شود.

آیت الله رئیسی در جمع مسئولان گلستانی گفت: فکر خشکی خلیج گرگان را از خود دور کنید، از صبح امروز مسئولان استانی احتمال خشک شدن خلیج گرگان را مطرح کردند.
دکتر. رئیسی: فرض شما باید این باشد که احیای خلیج فارس و کار احیا و رسوب زدایی از فردا شروع شود.

رئیس جمهور در خصوص اهمیت جزیره آشوراده گفت: این ظرفیت و ثروت خدادادی می تواند بخشی از مشکلات اشتغال استان را حل کند.

من امروز به این جزیره رفتم و از تمام موانع و مشکلات مطلع شدم اما دلیلی برای تاخیر در توسعه گردشگری جزیره آشوراده وجود ندارد و باید حداکثر ظرف مدت 10 روز جلسه هماهنگی تشکیل شود.

آیت الله رئیسی با اشاره به برخی مصوبات در سفر به استان گلستان گفت: باید به تعاونی ها توجه جدی شود و موانع فعالیت کارخانجات و کارگاه های تولیدی تعطیل یا نیمه تعطیل شوند. آقای استاندار تیمی را برای رفع این مشکلات تعیین کنید.

رئیس جمهور با تاکید بر حفاظت از جنگل ها و سواحل تصریح کرد: جنگل ها باید به عنوان یک ثروت ملی حفظ شود. اگر اینها تلاش مدیران است باید در کوتاه مدت شاهد تحول در استان گلستان باشیم و مردم آن را احساس کنند.

در نهایت دکتر اعتماد مردم را به عنوان مهمترین سرمایه کشور و نظام حکومتی بالا برد و در این قسمت تاکید کرد: هم مولفه قدرت و هم امنیت ملی کشور ما با حضور مستمر مردم در میدان تامین و تضمین می شود. – آن ها

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.