وزیر کشور تغییر شهردار تهران را رد کرد

[ad_1]

وزیر کشور در پاسخ به این شایعه مبنی بر احتمال برکناری شهردار تهران توسط وزارت کشور پس از تصمیم اخیر دیوان عدالت اداری، گفت: خیر، این موضوع صحت ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت شهرستان، صبح امروز 10 اسفندماه، احمد وحیدی وزیر کشور از سومین نمایشگاه بین المللی پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه بازدید کرد.

وزیر کشور در حاشیه این بازدید در پاسخ به این سوال که در رای دیوان عدالت اداری احتمال لغو حکم علیرضا زاکانی شهردار تهران از سوی وزارت کشور مطرح شده است. گفت: نه، این درست نیست.

وزیر کشور در خصوص تاثیر نمایشگاه بر کنترل خروج ارز گفت: بحث مدیریت پسماند یکی از مسائل جدی زیست محیطی ماست که البته تبعات اقتصادی مهمی هم دارد و این نمایشگاه تلاش می کند ظرفیت داخلی را به نمایش بگذارد. در زمینه صنعت.

وی ادامه داد: کار خوبی انجام شده است اما باید کارهای بیشتری انجام شود و امیدواریم با ارتباط قوی بین افراد تولید کننده زباله برای فرهنگ سازی مناسب ایجاد شود.

وحیدی گفت: امیدوارم در آینده شاهد تبدیل زباله به یک محصول اقتصادی باشیم و این امر امکان پذیر باشد. با حمایت از افرادی که تاکنون تلاش کرده‌اند، می‌توانیم این صنعت بسیار مهم را رشد دهیم.»

من باید بگویم؛ سومین نمایشگاه بین المللی پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در سالن 38b و نوزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در سالن 35 از 8 تا 29 اسفندماه از ساعت 8 الی 15 برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.