ما از مذاکراتی که حقوق بشر را تضمین می کند، حمایت می کنیم

[ad_1]

یکی از اعضای مجمع نیروهای امام خمینی (ره) گفت: هر دولتی که مذاکرات را به پایان برساند، مهم این است که کشور و مردم بتوانند وضعیت موجود و مشکلات ناشی از تحریم ها و تاثیر آن بر اقتصاد و زندگی روزمره خود را برطرف کنند.

حمید قزوینی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین فعالیت های مجمع نیروهای امام خمینی (ره) اظهار کرد: جلسات شورای مرکزی را به طور منظم برگزار می کنیم و اعضا نظرات خود را در مورد مسائل روز کشور بیان می کنند که در برخی موارد این موضوع مطرح می شود. منجر به صدور بیانیه شد.» این شد.

وی با یادآوری انتشار بیانیه انتقادی مجمع نیروهای امام خمینی (ره) در خصوص طرح «حفاظت از فضای مجازی» در روزهای اخیر، گفت: در حال حاضر فضای سیاسی کشور مشخص است که این موضوع چگونه است و چقدر پیش می‌رود. فعالیت امکان پذیر است.” در چنین فضایی احزاب اصولگرا و اصلاح طلب در نهایت می توانند تا حد ایستادگی و بیانیه و یا ارائه تحلیل پیش بروند.

قزوینی با اشاره به موضع مجمع نیروهای امام خمینی (ره) در مذاکرات وین، تاکید کرد: طبیعتاً مذاکرات تضمین کننده حقوق مردم و رفع تحریم ها و کاهش بحران بین ایران و سایر کشورها است. توسط مجمع نیروهای امام خمینی (ره).

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه می دهد: به نظر می رسد کل نظام مبتنی بر نتیجه گیری مذاکرات است. بنابراین، هر دولتی که این مذاکرات را به نتیجه برساند، رهایی کشور و مردم از شرایط موجود و مشکلات ناشی از تحریم ها و تاثیر آن بر اقتصاد و زندگی روزمره آنها مهم است.

وی در پایان گفت: امیدواریم تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بتواند منافع ایران و حقوق ملت ما را در همین چارچوب و با بالاترین موفقیت پیگیری کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.