علیزاده: می خواهیم با محمد انصاری تغییر کنیم

[ad_1]

نماینده باشگاه مس رفسنجان از تمدید قرارداد با محمد انصاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی علیزاده، معاون باشگاه مس رفسنجان پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر گفت: به پرسپولیس تبریک می گویم اما شکست خوردیم. خوب بازی کردیم. اعصابم به هم ریخته بود و باید در جلسه کمیته فنی صحبت می کردیم تا عملکردمان در بازی بعدی بهتر شود.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در محوطه ویژه ورزشگاه خاطرنشان کرد: درگیری وجود داشت که برطرف شده بود. با تشکر از اعضای شورای امنیت. رهبر صنعت مس ایران حتماً به اینجا می آمد و از مهمان نوازی آنها تشکر می کنم.

علیزاده در پاسخ به این سوال که استادیوم اختصاصی مس رفسنجان چه زمانی به بهره برداری می رسد؟ وی گفت: به ما گفتند شهریور ماه به بهره برداری می رسد. اولین قدم ها را برای زمین شماره یک در سال آینده برمی داریم. فیلد شماره تقریبا آماده است. 2 و من فکر می کنم ما می توانیم از این زمین در کاسه آهن استفاده کنیم. پیمانکار ما گفت بعد از عید می توانیم به رفسنجان برویم.

نماینده باشگاه مس رفسنجان درباره وضعیت محمد انصاری گفت: هزینه درمان او را می دهیم و هزینه آخرین دوره او را هم می دهیم. برای فصل آینده با انصاری صحبت خواهیم کرد و مشکلی با این بازیکن نداریم. نمی دانم چرا سوال حاشیه ای پرسیدی. ما می خواهیم این را به انصاری تعمیم دهیم و امیدوارم بتوانیم به توافق برسیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.