بانک صادرات ایران از تولید سالانه 72.1 میلیون تن آهن اسفنجی حمایت می کند

[ad_1]

بانک صادرات ایران برای کمک به تولید 72.1 میلیون تن آهن اسفنجی در سال با شرکت معدن و صنایع فولاد ستاره سیمین هرمز تفاهم نامه امضا کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک برای حمایت از تولید و تامین منابع لازم برای طرح احیای مستقیم آهن اسفنجی با شرکت معدن و صنایع فولاد ستاره سیمین هرمز با ظرفیت اسمی سالانه 72.1 میلیون تن تفاهم نامه منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس امضا شد.

در این تفاهم نامه به امضای حجت الله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران و رضا صدیق قائم مقام مدیرعامل بانک و همچنین احمد آقازاده مدیرعامل و اسماعیل تبادار رئیس هیئت مدیره شرکت معدن و فولاد ستاره سیمین هرمز رسید. ایجاد و توسعه همکاری با این شرکت در زمینه تامین مالی پروژه ها به صورت ریالی و ارزی و ارائه انواع خدمات و تسهیلات و تعهدات برای تامین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت شرکت از جمله تامین مالی کل پروژه تسهیلات ریالی و اعتبارات اسنادی (تدریجی و فاز اول) و نیز تسهیلات ارزی معادل 57 میلیون یورو وجوه قابل ارائه از محل منابع ارزی در شعب خارجی یا صندوق توسعه ملی در دستور کار بانک قرار دارد. چارچوب قوانین و مقررات.

حمایت از تولید دو صنعت استراتژیک پتروشیمی و فولاد در سال های اخیر و با هدف کمک به کشورهای بزرگ و صنایع ارزی مورد توجه بانک صادرات ایران. یکی از آخرین اقدامات این بانک برای کمک به صنایع بزرگ کشور است.

انتهای گزارش آگهی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.