پرسنل مترو 480 پلاک طلا را به صاحبانشان پس دادند

[ad_1]

متصدی ایستگاه دانشگاه شریف پس از شنیدن خبر وضعیت نامناسب مسافری به دلیل گم شدن بسته طلای خود به جستجوی آن پرداخت و موفق به یافتن طلا شد تا به مسافر بیچاره امیدوار شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ چند روز پیش مدیر دفتر ایستگاه دانشگاه شریف با یکی از همکاران ایستگاه مترو امام خمینی تماس گرفت و از مفقود شدن یک بسته حاوی 480 پلاک طلا به ارزش حدود 700 میلیون تومان خبر داد. این مسافر پس از رسیدن به کلانتری ایستگاه امام خمینی (ره) به دلیل وخامت حالش به اورژانس منتقل شد و با دادن آدرس دربسته درخواست کرد تا کاری انجام شود.

مهدی معصومی، کاردار ایستگاه دانشگاه شریف، علاوه بر مسئولیتی که در قبال حس انسانی و روحیه خدمت به مردم داشت، بلافاصله برای یافتن بسته مورد نظر خود پای منبر رفت، هرچند که امیدی به یافتن آن نداشت. ، اما او نمی تواند بی تفاوت باشد.

او گفت: «به سکوی ایستگاه رسیدم و تا آخر سکو را کنترل می کردم که متوجه شدم قطار وارد ایستگاه شده است. به سرعت به سمت ابتدای صحنه و جایی که آسانسور برای پیاده‌روی مسافران بود و فروش زیادی داشت راه افتادم. به گفته پلیس، طلاها در کیسه زباله مشکی قرار داشت و من به دنبال بسته ای با همان مشخصات بودم، اما قبل از رسیدن به آسانسور، بسته مشابهی را در صندلی کنار یکی از مسافران مشاهده کردم. سر مسافر فریاد زدم و پرسیدم بسته را دوست داری؟ جوابی نداد و سریع سوار قطار شد.

سریع بسته را بیرون آوردم، قسمتی از آن باز شد و محتویات آن مشخص بود. وقتی مطمئن شدم بسته در نظر گرفته شده است، بلافاصله بسته را به داخل اتاق بردم و به پلیس و پلیس اطلاع دادم.
بسته طلای میلیون دلاری کشف شده توسط مهدی معصومی، مدیر دفتر پاسگاه دانشگاه شریف، با حضور پلیس و پلیس در جایگاه توسط صاحب آن پس از شنیدن طلاها پس داده شد. یا مال مسروقه به صاحبان آن مسترد می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.