«پشت توهم» منتشر شد

[ad_1]

مجموعه داستان «پشت توهم» نوشته پیام پاکباتان منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این کتاب در 152 صفحه و با قیمت 45 هزار تومان توسط نشر خزه منتشر شده است.

«پشت توهم»، «مجبور»، «آسان!»، «چادر سیاه»، «دانه های انار»، «رفیق قدیمی»، «کیهان»، «گل های پتوی قرمز»، «اتفاقا نیمه شب است!» “برو بمیر!”، “پرواز شماره 513 کامپیوتر شخصی”، “کافه تریا”، “روحی که بادمجان نیست!”، “حقیقت همیشه با توست!”، “ریگ” و “ابدیت!”، 16 داستان هستند عنوان آنها “پشت توهم هستند.”

همچنین در مقدمه ناشر این مجموعه می خوانیم: داستان «پشت توهم» پاکباتان که عنوان کل کتاب را می دهد، تاریخ معاصر را ماندگار می کند. اما در داستان های دیگر کتاب به مسائل روز و آشفتگی های زمانه خود می پردازد. او حتی موضوع ویروس کرونا را موضوع یکی از داستان های کتاب قرار داده است. با این حال، او سعی می‌کند حساب‌هایش را قدیمی نگه دارد و داستان‌هایی با تونلی از شخصیت‌هایی خلق کند که می‌توان در آینده گفت. موضوع مرگ در تمام داستان‌های کتاب «پشت توهم» حضور پررنگی دارد، اما ظاهر طنزآمیز نویسنده، فضای داستان‌های او را کمتر غم‌انگیز و غم‌انگیز می‌کند.

در یکی از داستان های کتاب می خوانیم: “بی شک زن محترم ترین موجود دنیاست! حالا … خوب، حداقل در این سیاره هیچ موجودی محترم تر از او وجود ندارد. می دانید چرا؟ واقعیت این است که آنها می توانند غیرممکن ها را انجام دهند، پس شکی نیست که آنها قدرتمند هستند؛ و این همان چیزی است که آنها را شایسته احترام می کند، زیرا قدرت باید و باید مورد احترام قرار گیرد.

حتی اگر سلول‌های پیشانی زن در اثر تزریق‌های مکرر بوتاکس بمیرند، او به مرد غریبه‌اش اخم می‌کند که ابروی راستش تقریباً خط رویش موهای کهربایی‌اش را قطع می‌کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.