بازسازی 30 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در خراسان جنوبی تا 2 ماه آینده

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: برای اولین بار در کشور تا دو ماه آینده 30 میلیارد تومان تجهیزات در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند که دیگر وضعیت خوبی ندارند ساخته می شود.

سید محمد موسوی میرزایی روز شنبه 29 بهمن ماه در شورای اداری استان با پرهیز از وضعیت کرونا در استان گفت: اکنون در ششمین پیک کرونا قرار داریم و این وضعیت پیش بینی می شود و میزان بستری شدن در بیمارستان و … مرگ و میر هنوز بالاست.»

به گزارش ایسنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند می گوید: 10 شهر خراسان جنوبی در فهرست شهرهای قرمز و شهرستان خوسف نیز در حالت نارنجی قرار دارند، اما این رنگ ها در غلظت رنگ قله های قبلی نیست. کرونا

وی ادامه داد: در حوزه فضای فیزیکی، افراد، تجهیزات و دارو را در اختیار استان قرار می دهیم و جای نگرانی برای رفع مشکلات درمانی مردم نیست و تا 10 روز آینده با عبور از قله ششم از کرونا.”

موسوی میرزایی به اقدامات و تغییرات دانشگاه علوم پزشکی در سه ماهه اخیر اشاره کرد و افزود: مهمترین تغییر جهت گیری نیروی انسانی است و ما افسران جدید را در دانشگاه پزشکی هلوم بر اساس بهترین، فقیرترین و بهترین ها انتخاب کرده ایم. معروف ترین. ” خیلی زیاد است و در آینده خیلی بیشتر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند که کنترل و ویزیت از مطب پزشکان و متخصصان استانی را ترویج می کند، یادآور شد: در زمینه پروژه های عمرانی، تجهیزات بیمارستان بشرویه را از قبل تهیه کرده ایم و درمانگاه طبس و امکانات را به اتمام رسانده ایم. بیمارستان قاین و بیمارستان نهبندان.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.