نگاه متکبرانه برخی مدیران مانند مورچه، ریشه انقلاب را خواهد خورد.

[ad_1]

ایسنا/ تهران استاندار تهران با اشاره به حقوق های نجومی و زندگی آنها در محیط های نامتعارف برخی از مدیران، گفت: این رفتارها در مورد رفتار متکبرانه است، فراموشی موضوع ساده زیستی که یکی از درس های مهم موضوع امام است که باید انجام شود. توسط دیگران یادآوری شده است.”

به گزارش ایسنا، محسن منصوری شب جمعه 15 بهمن ماه در مصلی نماز جمعه خیرآباد با اشاره به اینکه یکی از دلایل سست شدن ریشه های انقلاب جدایی مسئولان از مردم بوده است، اظهار کرد: این مستکبر است. نگاه برخی مدیران مانند مورچه خواهد خورد و باید عوامل تضعیف انقلاب را شناسایی و آن را از بین ببریم.

استاندار تهران با اشاره به حقوق نجوم و زندگی آنان در چنین محیط های نامتعارفی از سوی برخی مدیران، گفت: این نگرش ها در مورد رفتار مستکبرانه، موضوع ساده زیستی را که یکی از درس های مهم امام است، فراموش کرده است. که باید به برخی یادآوری شود؛ از آنجایی که بیش از 10 سال است که مردم از شرایط سخت و تنبیهات و مشکلات اقتصادی رنج می‌برند، اما اجازه این موارد را نمی‌دهند و می‌خواهند مسئولین به حال خودشان باشند.

وی گفت: حل نشدن مشکلات مردم یکی از مواردی است که باعث تضعیف ایمان مردم به انقلاب می شود چرا که هر بار به مردم نزدیک می شویم مردم دستگیر شده و به محل می روند. در خیرآباد کاری که دولت باید حل کند با کمک این افراد حل می شود و این یعنی استفاده از ظرفیت باور مردم.

منصوری گفت: مردم می توانند از لحاظ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کمک کنند و تکیه بر ظرفیت های مردمی یکی از ویژگی های مکتب حاج قاسم است که از روزها پیش مطرح شده است و در این راستا رهبری فرمودند حاج قاسم به اصول اعتقاد دارد. انقلاب.» این یک درس مدیریت است برای فردی که در راس امور است و نباید وارد دیدگاه های سیاسی و جناحی شد و صلاحیت ها را رد کرد. اگر مدیری غیبت کند، توانایی مدیریت ندارد. مومنان، مدیران و خادمان باید جایگزین این افراد شوند.

استاندار تهران گفت: آثار تحریم ها کم شده و دشمن تمام تلاش خود را انجام داده و فروش نفت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، یعنی دیوار تحریم ها شکسته شده است، اما آنچه برای ما ضرر دارد، نیست. مجازات خارجی اما مجازات داخلی.» یعنی اینکه یک مدیر کارگر نیست و توانایی مدیریت ندارد و فرآیندهای تولید یک تولیدکننده فلج می شود مجازات داخلی است و ما این موارد را در قوه قضائیه و دولت داریم که ترک یک نفر تحریم داخلی است. ما تحریم اقتصادی هستیم و اگر تحریم های داخلی را برداریم می توانیم تحریم های خارجی را هم برداریم.

وی با تاکید بر اینکه هر آنچه امام و مقام معظم رهبری گفته اند ارزش هایی است که با واقعیت منطبق است، افزود: اگر گاهی کند و کند هستیم، ضعف در بنده و امثال آن است که مکتب و عقل نیست. و ما باید خودمان را تطبیق دهیم نه اینکه از قافله انقلاب عقب بمانیم.» انقلاب را تحمل نکن

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.