دولت مصمم به حل مشکلات مردم است

[ad_1]

ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: با بیان اینکه دولت سیزدهم مصمم است، گام‌های بلندی را برای رفع مشکلات مردم بردارد، خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز به‌کار دولت اقدامات خوبی انجام شده است.

غلامعلی حیدری ۱۴ بهمن‌ماه در آیین افتتاح همزمان و متمرکز پروژه‌های دهه فجر شهرستان شهرکرد با تاکید بر اینکه حرکت انقلاب اسلامی توفنده است، اظهار کرد: دشمن تلاش می‌کند که نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد، از جمله اقدامات دشمن در طول ۴۳ سال گذشته می‌توان به انواع توطئه، ترور، برنامه‌ریزی برای تجزیه کشور، تحریم اقتصادی و … اشاره کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: دشمنان جمهوری اسلامی در ایران ۱۷ هزار نفر را به جرم حمایت از انقلاب اسلامی ترور کردند، اما خوشبختانه به اهداف خود نرسیدند، امروز نیز به‌دنبال ایجاد شکاف در بین مسئولان و مردم هستند، همچنین آن‌ها تلاش می‌کنند تا با سیاه‌نمایی مردم را عصبانی کنند.

وی با تاکید بر اینکه ایران در عرصه‌های بین‌المللی بسیار قدرتمند است، عنوان کرد: در عرصه بین‌المللی هیچ توافقی بدون حضور جمهوری اسلامی به سرانجام نمی‌رسد، امروز کشور ایران در عرصه امنیت، علمی و دفاعی حرف اول را می‌زند و با تلاش مردم و مسئولان توطئه دشمن برای تجزیه کشور را خنثی کرد، اما عملیات روانی دشمن هم‌چنان ادامه دارد.

حیدری با بیان اینکه دولت سیزدهم مصمم است، گام‌های بلندی را برای رفع مشکلات مردم بردارد، خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز به‌کار دولت اقدامات خوبی انجام شده است، همچنین با همراهی نمایندگان مردم در مجلس انقلابی و مدیران استانی تلاش شد با دیدار با رئیس‌جمهور، رئیس مجلس شورای اسلامی و تعدادی از وزرا مشکلات مردم چهارمحال و بختیاری مورد پیگیری قرار بگیرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با ایجاد اشتغال پایدار می‌توانیم از مهاجرت مردم استان و حاشیه‌نشینی در کلان‌ شهرها جلوگیری کنیم، بنابراین اشتغال خانگی، طرح‌های کوچک در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری می‌تواند در این مسئله موثر باشد.

وی با اشاره به مشکل قطعی آب در شهرکرد، گفت: با تلاش مسئولان این مشکل به‌صورت موقت رفع و یک خط پدافندی برای انتقال آب احداث شد، اما درصدد تامین آب شرب پایدار برای مردم استان هستیم که برای این منظور تاکنون ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار  از سال گذشته اختصاص پیدا کرده است.

حیدری یادآور شد: با جذب اعتبارات باقی‌مانه سال ۱۴۰۰، پروژه‌های نیمه‌تمام فعال خواهد شد، نباید اجازه دهیم دشمنان در بین مردم ناامیدی را گسترش دهند، امروز جهاد تبیین یک وظیفه همگانی است، نسل جوان امروز باید نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی آگاه شوند.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.