کارآمدی نظام در جلب اعتماد مردم است

[ad_1]

ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: کارآمدی نظام در سایه جلب اعتماد مردم و مشارکت آنها در حوزه های مختلف است که انتظار می رود در دهه چهارم انقلاب به این اهداف دست یابیم.

سیدحامد عاملی در مراسم افتتاح طرح ها و پروژه های شهرستان اردبیل و بیمارستان سبلان این شهر اظهار کرد: در طلیعه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تغییر و تحول چشمگیر را در کشور و استان اردبیل شاهدیم که ضروری است دستاوردهای چهار دهه اخیر به نسل های جوان منتقل شده و بازخوانی درست از این رویداد رقم بخورد.

وی دو موضوع مشروعیت و کارآمدی نظام اشاره و خاطرنشان کرد: مشروعیت نظام در احساس تعلق مردم به حاکمیت است و در این زمینه باید گلایه های مردم و نارضایتی آنها رفع شده و احساس تعلق بیشتر به نظام اتفاق بیفتد.

استاندار اردبیل کارآمدی نظام را نیز بسیار مهم و حیاتی توصیف کرد و گفت: هر چقدر اعتماد و اعتبار مردم به نظام اسلامی افزایش یابد قطعا در عرصه های داخلی و خارجی کارآمدی مطلوب تری را نیز شاهد خواهیم بود.

عاملی وضعیت است اردبیل را در اکثر شاخص ها نامناسب خواند و تصریح کرد: اصلا در شان اردبیل نیست که در شاخص های مختلف جایگاه 25 تا 27 را داشته باشیم و بهتر است مدیران و مسئولان در نشان دادن کارآمدی نظام تلاش مضاعفی را انجام داده و به دور از روزمرگی کارهای تحول آفرینی را مدنظر قرار دهند.

وی گفت: اصلا شایسته نیست مدیران در پایان مسئولیت خود بدون اینکه حرکت مثبتی را انجام داده باشند فقط به گزارش دادن بسنده کنند بلکه در این اوضاع حساس استان اردبیل بهتر است همت جمعی در جبران عقب ماندگی ها داشته باشیم.

رئیس شورای اشتغال استان از تدوین سند اشتغال و توسعه استان در دو سال پیش رو خبر داد و بیان کرد: در اسفندماه سعی داریم تا در این حوزه با همت مدیران و دلسوزان استان اقدامات موثر و راهگشایی را انجام دهیم.

عاملی ادامه داد: در حوزه مدیریت درمان فعالیت های خوب و چشمگیری در سال های اخیر روی داده که مصداق عملی خدمت بی منت به مردم است که قطعا این فعالیت ها باید ادامه پیدا کند.

وی در پایان از افتتاح 400 پروژه در ایام الله دهه فجر در سطح استان خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 100 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.