انتقال “حردانی” به استقلال خوب است؟

[ad_1]

ایسنا/خوزستان یک مربی فوتبال معتقد است که باید انتقال صالح حردانی به تیم دلخواهش یعنی استقلال صورت بگیرد.

داریوش یزدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص انتقال صالح حردانی از فولاد به تیم فوتبال استقلال، اظهار کرد: در همه جای دنیا تغییر و تحولات در تیم‌ها وجود دارد و به نظر من وقتی یک بازیکن تمایل و علاقه‌اش به حضور در تیم دیگری باشد، قطعا با توجه به این‌که ورزشکاران ما هنوز حرفه‌ای نیستنند و تفکرات حرفه‌ای ندارند، این موضوع روی کیفیت فنی‌شان تاثیر منفی می‌گذارد که به دلیل موضوعات روحی روانی است که به بازیکن وارد می‌شود. حتی دیدیم به همین دلیل و تاثیری که بحث انتقال سعادت حردانی به استقلال، روی عملکرد این بازیکن گذاشته بود، صدای کادر فنی فولاد درآمده بود.

وی ادامه داد: به هر حال وقتی دل یک بازیکن به حضور در تیم دیگری است و دیگر تمایل و شرایط لازم برای ماندن در تیم فعلی‌اش ندارد، به نظرم باید انتقال او صورت بگیرد و بحث انتقال حردانی نیز باید انجام شود. گویا قرار است معاوضه‌ای هم صورت بگیرد و باید این معاوضه به صورتی باشد که نیازهای فولاد برطرف شود و اگر این اتفاق رخ دهد باید آن را به فال نیک بگیریم. امیدوارم در مجموع، مجموعه فولاد در این انتقال و معاوضه هوشمندانه عمل کند و منافع باشگاه را در این جابه‌جایی در نظر بگیرند.

این مربی فوتبال در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر انتقال آرش رضاوند به فولاد نیز خاطر نشان کرد: رضاوند بازیکنی است که در باشگاه‌های آسیا بازی کرده و دارای یکسری تجارب است و باید دید با تفکر سرمربی فولاد که البته نظر مثبتی نسبت به او دارد، به چه صورت خود را تطبیق می‌دهد که البته این موضوع نیاز به زمان دارد. من فکر می‌کنم این انتقال نمی‌تواند بد باشد زیرا نظر نکونام به جذب این بازیکن است و مطمئنم او روی قابلیت‌های رضاوند حساب ویژه باز کرده است.

وی درباره حضور مجدد شهاب گردان در فولاد، گفت: گردان چارچوب و شرایط باشگاه فولاد را با توجه به حضور قبلی‌اش در این تیم می‌داند و همین می‌تواند به این دروازه‌بان کمک کند. فولاد به یک گلر نیاز داشت که البته صحبت‌هایی در خصوص جذب رشید مظاهری هم بود اما گویا نظر نهایی بر حضور شهاب گردان بوده است. او دروازه‌بان کاملا باتجربه‌ای است و به نظرم می‌تواند در ادامه مسیر به فولاد کمک کند.

یزدی درباره جذب علیرضا کوشکی نیز عنوان کرد: او یک بازیکن جوان است و می‌تواند به آینده فولاد کمک کند. او در پیکان نیز توانسته بود شرایط خوبی داشته باشد و از آن‌جا که جذب تمام بازیکنان با نظر مستقیم کادر فنی فولاد و در رأس آن جواد نکونام است، من در مجموع به این نقل و انتقالات خوشبین هستم و امیدوارم اتفاقاتی در این مجموعه رخ می‌دهد، به فوتبال خوزستان نیز کمک کند و در نهایت باعث شادی دل هواداران فولاد شود. البته برای ارزیابی کامل این نقل و انتقالات باید نگاه‌مان به ادامه بازی‌های فولاد و عملکرد این تیم باشد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.