بیش از ۲۷۳ میلیارد ریال صدقه طی ۱۰ ماه سال جاری در آذربایجان شرقی جمع‌آوری شده است

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از جمع آوری بیش از ۲۷۳ میلیارد ریال صدقه مردمی در ۱۰ ماهه سال جاری در سطح استان خبر داد.

غلامعلی ملامهدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مردم نیکوکار استان در ۱۰ ماهه سال جاری ۲۷۳ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال صدقه از طریق صندوق‌های صدقات و روش‌های نوین و کمک‌های موردی به کمیته امداد پرداخت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه عملکرد این نهاد در حوزه صدقات در ۱۰ ماهه سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال ۹۹ رشد ۵۸ درصدی داشته است، تاکید کرد: تمام صدقات دریافتی در ردیف‌های خدماتی ارائه شده به مددجویان تحت حمایت سطح استان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به موارد مصرف صدقات گفت: صدقات دریافتی در حوزه تامین مسکن، کمک هزینه ازدواج جوانان، امور معیشتی، امور درمانی، اشتغال، خدمات تحصیلی و کمک‌های موردی مددجویان هزینه شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد، ملامهدی تاکید این نهاد را تمرکز بر روش‌های نوین و الکترونیکی دریافت صدقات عنوان کرد و افزود: شماره گیری کد دستوری *۸۸۷۷*۰۴۱# و یا اسکن کیوآر کد موجود در صنادیق صدقات خانگی به منظور دریافت صدقات مردم نیکوکار از طریق تلفن همراه پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.