اختلافات در موساد بالاگرفت/ استعفای فرمانده یگان ویژه درپی اختلاف با رئیس آن

[ad_1]

منابع خبری عبری زبان از اختلافات میان فرماندهان موساد و استعفای فرمانده یگان عملیات ویژه این سرویس جاسوسی درپی اختلاف با رئیس آن پرده برداشتند.

به گزارش ایسنا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فرمانده یگان عملیات ویژه موساد موسوم به یگان “متسادا” (قیساریا) درپی اختلاف با دیوید بارنیا، رئیس سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی از سمتش استعفا داده است.

این شبکه فاش کرد: بعد از مشکلات عملیاتی شدن حضور عوامل اسرائیلی در کشورهای جهان، بارنیا با فرمانده یگان ویژه موساد تماس گرفت و را در جریان قصد خود برای ایجاد تغییرات بسیار بزرگ در ساختار و فعالیت این یگان مطلع کرد.

در این گزارش آمده است: پس از آنکه بارنیا متوجه شد فرمانده یگان مذکور تغییرات خواسته شده را انجام نداده است خواستار برگزاری نشستی در سطح فرماندهان بلندپایه موساد شد و در جریان این نشست به شدت از او انتقاد کرد.

طبق گزارش شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی، بارنیا در جریان این نشست خطاب به فرماندهان یگان متسادا گفته است: به باری بر دوش موساد تبدیل شده‌اید و ما ملزم به انجام اصلاحات و تغییرات هستیم.

در ادامه این گزارش همچنین آمده است: پس از این گفت‌وگو فرمانده یگان عملیات ویژه موساد به همراه شماری از نیروهای این یگان از سمتشان استعفا کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.