سانتریفیوژ دوطرفه فن زیلابگ LXFF-2E133-190-M92-35-A215 – پرشین فن

 

سانتریفیوژ دوطرفه زیلابگ LXFF-2E133-190-M92-35-A215 – پرشین فن

هواکش سردخانه ای فن سه فاز زیلابگ صنعتی 63 سانت زیلابگ YWF4D-630S-137/70 دارای قطر پروانه 630 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 12420 متر مکعب در ساعت است. محصولی که در این قسمت می خواهیم به شما معرفی کنیم هواکش تاسیساتی 45 سانت بدون قاب زیلابگ FTP 4D-450S-102/60 است که دارای قطر پروانه 450 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن نیز 5415 متر مکعب بر ساعت است. فن آکسیال زیلابگ مدل FTP 4D-630S دارای قطر پروانه 63 سانتیمتری و قدرت هوادهی آن 12420 متر مکعب بر ساعت است. فن های طرح آکسیال فن سه فاز زیلابگ کاربرد وسیعی در صنعت و تاسیسات دارند که در این قسمت به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی آن اشاره می کنیم. Con​tent has  be​en g​en᠎erated ​wi th G SA  C ontent Gener᠎ator DEMO.

قیمت فن زیلابگ آلمان

نصب فن سه فاز زیلابگ در سردخانه های مربوط به نگهداری مواد گوشتی و لبنیات سبب خروج بوی مواد در هوای سرد خانه و تهویه هوای مطبوع می گردد. یکی از فنهایی که امروزه به دلیل افزایش جمعیت و به طبع آن افزایش نیاز مردم به مواد غذایی بیشتر مورد نیاز است، فن سردخانهای زیلابگ. مواد سمي اغلب منجر به توليد ذرات، بخارات و … فروشگاه اینترنتی پرشین فن با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در حوزه فروش و مشاوره تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش به عنوان نمایندگی رسمی برند های دمنده ، زیلابگ و انرژی در خدمت شما عزیزان است.

فن اکسیال معکوس مدل زیلابگ، جریان محور بوده و یکی از مزیتهای آن عبور هوای ورودی و خروجی به موازات هم است. موتور فن های سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن سه فاز زیلابگ در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 2300 مترمکعب بر ساعت می باشد.

 

فن سه فاز زیلابگ

 

شدت جریان این سانتریفیوژ A 0.69 و توان 143 W دارد. سانتریفیوژ مدل FTP LXFFG-2E15070 تک فاز بوده و بازه توان آن 0 الی 100 است. فن های سانتریفیوژ به علت مزایای زیادی که دارند یکی از پرفروش ترین انواع هواکش در صنعت می باشند. فن دیواری زیلابگ را می توان برای خنک سازی محیط در مواردی مانند کشاورزی ، باغبانی ، یا تهویه ی هوا در کارهای مهندسی استفاده کرد. این هواکش فن سه فاز زیلابگ پیشنهادی ما با برند زیلابگ شدت صدای صوتی 69dB دارد. موتور: موتور فن های سری FTP از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.