آخرین آمار ابتلا به کرونا در قزوین

[ad_1]

ایسنا/قزوین طی ۲۴ ساعت گذشته، جمعه ۸ بهمن بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۳۶ نفر نیز در این مدت بستری شدند؛ با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۱۱۷ نفر رسید.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، جمعه ۸ بهمن بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۹۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۳۶ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۱۱۷ نفر رسید، ۲۶ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۱۰ نفر بوده و فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش نشد با این حساب تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۶۹۲ نفر نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۴/۲۷ درصد از افراد ۱۲ تا ۱۸ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند ۷۸/۴۲ درصد افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند؛ ۹۵/۰۷ درصد افراد بالای ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۵/۵۴ درصد از افراد بالای ۱۲ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند و ۲۵/۳۷ درصد جمعیت بالای ۱۲ هم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.