«یمن» باتلاق نابودی ائتلاف سعودی می شود/ دست‌هایی به دنبال تطهیر چهره پلید رژیم شاهنشاهی است

[ad_1]

ایسنا/گلستان امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه برخی در آستانه دهه فجر به دنبال تطهیر چهره پلید رژیم منحوس شاهنشاهی هستند، گفت: مردم در عین گلایه مندی ها پیشرفت های علمی و فناوری کشور و توسعه امکانات در کشور را درک می کنند.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه شهر گرگان با دعوت خود و همگان به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: در خطبه 186 نهج البلاغه که به خطبه های توحیدی مشهور است معارف بالایی درباره فهم ذات و کنه مصنوعات و بزرگی توصیف ناشدنی پروردگار بیان کرده که فهم درست آن به نگاه توحیدی انسانها کمک بسیاری می کند.

وی با نزدیک شدن به ماه رجب ضمن تبریک این ماه عزیز، افزود: دلها در ماه رجب که لطف و مهربانی خدا وسعت می گیرد باید خود را برای ورود به شعبان و رمضان آماده کند و بی تردید هر کی می خواهد شبهای قدر خوبی داشته باشد باید از رجب آغاز کند.

امام جمعه گرگان با اشاره به تشکیل ائتلاف سعودی در برابر مردم مظلوم یمن، خاطرنشان کرد: این ائتلاف نامیمون عرصه را بر مردم مظلوم این کشور تنگ کرده اند که دیگر صدای آنها بیرون آمد و واکنش انقلابی آنها را در پی داشت و نشان داد که استکبار جهانی اگر نخواهد به ادامه رفتار جاهلانه و مستکبرانه خود خاتمه دهد بی شک یمن به باتلاقی برای نابودی خودشان تبدیل خواهد شد.

نورمفیدی با تاکید بر اینکه کشتار غیرنظامیان در یمن در اثر بمباران دشمنان اسلام، آزادی و آزادگی، ادامه داد: بر همه ما واجب است که با قدرت و بدون هر گونه مرزبندی سیاسی و اجتماعی در حمایت از مظلومان عالم به میدان آمده و فریاد انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی و به ویژه دست نشانده های آنان اعلام کنیم.

وی با اشاره به دهه فجر و ایام جشن بزرگ پیروزی انقلاب و برخی تحرکات حساب شده دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی، گفت: برخی این روزها با تعاریف دروغ از نظام شاهنشاهی به دنبال تطهیر چهره پلید، کثیف و نامبارک این رژیم و تضعیف نظام اسلامی و ناامیدی مردم نسبت به انقلاب هستند که البته مردم آنها را شناسایی کرده و به اهدافشان واقف هستند.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه رژیم منحوس پهلوی در کلام طرفداران و ایادی خود رژیم به سرسپردگی، فساد، ضدمردم بودن و استکبار و ذلت در برابر غرب مشهور است، تصریح کرد: فقط در مورد سرسپردگی آنان نسبت به کشورهای غربی واگذاری استان بحرین به آنها گواه محکمی است.

نورمفیدی با تاکید بر اینکه ما نسبت به مشکلات کشور آگاهیم، اضافه کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم با کمک مسئولان مشکلات را رفع کنیم و به مسیر کشور برای توسعه و پیشرفت و ایستادگی در برابر کشورهایی که حتی اجازه انتقال تکنولوژی و دانش را به کشور ما نمی دادند و امروز ما را در صدر علم و فناوری و دانش های راهبردی می بینند کمک کنیم. 

وی به دسترسی ایران اسلامی به برکت انقلاب به دانش های راهبردی، علوم دانش بنیان، دانش موشکی، دانش هسته ای و … را تنها بخشی از افتخارات و پیشرفت های ما دانست و گفت: فقط از مردم انتظار دارم به وضعیت برق، آب، جاده ها و امکانات کشور در قبل و بعد از انقلاب توجه کنند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان بر ضرورت حضور مردم در مراسمات دهه فجر برای پاسخگویی به یاوه گویی های دشمن تاکید کرد و افزود: اگر ستاد کرونا اجازه برگزاری راهپیمایی را داد باید یکی از بزرگترین راهپیمایی های تاریخ باشد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.