عایق رطوبتی آنتی‌باکتریال، جایگزین قیرگونی و ایزوگام

[ad_1]

یک شرکت ساختمانی پودر عایق رطوبت آنتی‌باکتریال تولید و به بازار عرضه می‌کند که جایگزین قیر و ایزوگام در صنعت ساختمان است.

به گزارش ایسنا، عایق رطوبتی این شرکت ساختمانی، پدیده‌ای جدید در صنعت مواد شیمیایی ساختمانی است که جز مواد آب‌بندی ساختمان محسوب می‌شود که کارایی زیادی درعایق‌بندی پروژه‌های ساختمانی دارد.

این عایق با استفاده از رزین‌های پودری تولید می‌شود و در اصل عایقی رطوبتی جایگزین قیرگونی و ایزوگام بوده که کارکردن با آن بسیار ساده بوده و خطرات ناشی از آتش‌سوزی و سوختگی را به حداقل می‌رساند.

تنها کافی است که پودر این عایق رطوبتی را با آب مخلوط کرده و با قلم‌مو یا تی پلاستیکی و یا هر وسیله دیگری بر روی سطح کشیده شود تا پس از چندساعت خشک شده و لایه‌ای نفوذناپذیر تشکیل دهد. این لایه بسیار محکم و مقاوم بوده و به خوبی به زیرکار چسبیده و تنها با ادوات مکانیکی می‌توان آن را جدا نمود.

عایق‌کاری پشت بام، سرویس‌های بهداشتی، حمام و آشپزخانه، آب‌بندی هر نوع استخر و منبع آب، بندکشی و آب‌بندی درز کاشی‌ها، چسب سازگار با سیمان و گچ برای افزایش چسبندگی ملات، تزیین قطعات سفالی و گلدان‌ها، رنگ‌آمیزی و آب‌بندی سقف‌های شیروانی، عایق‌کاری و ضدرنگ کردن کف و بدنه کولر و به‌طور کلی کلیه ورق‌های گالوانیزه و فلزی، چسب قوی و همه‌کاره برای چسباندن سنگ،کاشی،گچ، قطعات شکسته چینی و سرامیک، تعمیر شکستگی و سوراخ شدگی ورق‌های فلزی و ایرانیتی با کمک مش و الیاف فایبر گلاس، چسباندن کاشی و سنگ‌های پله لق شده، آب‌بندی و محافظت پاشنه درهای چوبی، آب‌بندی و نفوذناپذیر نمودن شکاف‌ها و ترک‌ها، چسباندن قطعات یونولیت به یکدیگر و روی دیوار از جمله کاربردهای این محصول آنتی‌باکتریال نانویی است.

با دوام و مقاوم بودن، کاربرد راحت و آسان، مقرون به صرفه و اقتصادی، مقاوم در برابر فشار آب بالا، اجازه عبور به بخار و امکان ایجاد تنفس سطح زیرین، مقاوم در برابر اشعه UV و شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم در برابر سایش، سرعت بالای انجام کار، قابل اجرا بر روی تمام سطوح، انعطاف زیاد با خاصیت پوشش درزها، چسبندگی زیاد به سطح زیرکار و حفظ این چسبندگی در مقابل ضربات دائم آب از جمله مزیت‌های این فناوری است.

به گزارش ستاد ویژه فناوری نانو، شرکت ساختمانی سازنده این عایق رطوبتی، محصولات نانویی دیگری نیز در سبد تولیدات خود دارد. پودر بندکشی کاشی و سرامیک با خاصیت آنتی‌باکتریال، ملات رنگی‌نما با خاصیت آنتی‌باکتریال، پوشرنگ ساختمانی آنتی‌باکتریال و ملات تعمیراتی آنتی‌باکتریال از دیگر محصولات نانویی این شرکت هستند که دارای خواص آنتی‌باکتریال بوده که مزیت‌های زیادی برای فضای داخلی ساختمان به ارمغان می‌آورند.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.