معرفی فرصت‌های گردشگری کرمان در نمایشگاه بین‌المللی تهران 

[ad_1]

معرفی فرصت‌های گردشگری کرمان در نمایشگاه بین‌المللی تهران 

ایسنا/کرمان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی و پنحمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در پایتخت گفت: در این نمایشگاه فرصت‌های گردشگری کرمان از تاریخ 9 الی12 بهمن‌ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران معرفی می‌شود.

فریدون فعالی در این رابطه بیان کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان و شهرداری‌های شهرهای سیرجان، رفسنجان و بم مشارکت و حضوری فعال دارند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به اینکه گردشگری، صنعتی فرابخشی است اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای رقابت بین دستگاه‌های مرتبط با صنعت گردشگری به ویژه شهرداری‌های سراسر کشور است.
او بیان کرد: خوشبختانه در سنوات گذشته حضور پررنگ شهرداری‌های شهرهای مختلف استان کرمان را در این نمایشگاه شاهد بودیم که امیدواریم امسال نیز همچون سال گذشته شهرداری کرمان به همکاری خود در این زمینه ادامه دهد.
فعالی بیان کرد: در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران بسته‌های سفر و همچنین نماهنگ‌های معرفی جاذبه‌های تاریخی و گردشگری کرمان به معرض نمایش گذاشته می‌شود.
او با اشاره به اینکه هدف اصلی حضور استان کرمان در این نمایشگاه معرفی گردشگری مقاومت است افزود: خوشبختانه سند گردشگری مقاومت در حال تهیه و آماده‌سازی است و در آینده نزدیک کرمان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت شناسانده و معرفی می‌شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان تاکید کرد: خوشبختانه به برکت مزار سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی هر روزه زائران زیادی از سراسر ایران و جهان وارد کرمان می‌شوند.
او خاطرنشان کرد: فضایی به مساحت 200 متر مربع در نمایشگاه مذکور به استان کرمان اختصاص یافته است که در این فضا بخش خصوصی صنعت گردشگری استان کرمان نقش مهمی در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری این استان ایفا خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.