آخرین وضعیت جوی مازندران تا پایان هفته

[ad_1]

ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از جوی پایدار تا روز چهارشنبه و شروع مجدد بارش باران و برف در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.

احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیش‌بینی وضع هوای استان اظهار کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران از روز‏ یکشنبه ۳ بهمن تا سه شنبه ۵ بهمن ماه، صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش تدریجی و نسبی دمای روزانه و شب‏ های سرد و با یخبندان خواهد بود به طوری که کمینه دما در شهرهای جلگه ای تا ۲ درجه زیر صفر خواهد رسید.

اسدی اضافه کرد: در روز چهارشنبه ۶ بهمن، آسمان استان، صاف تا قسمتی ابری در ارتفاعات با وزش باد نسبتا شدید و از شب در ارتفاعات غربی استان به تدریج ابری با بارش باران و برف و وزش باد همراه است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران افزود: پنج‏شنبه ۷ بهمن، وضعیت جوی استان نیمه ابری در ارتفاعات نیمه غربی با بارش باران و برف و وزش باد و از اواخر روز در سطح مازندران با بارندگی در ارتفاعات، بارش برف و وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

اسدی گفت: روز جمعه پایان هفته نیز، ابری با بارش باران و در ارتفاعات مه آلود با بارش برف، وزش باد و کاهش دما و از اواخر روز با کاهش موقتی ناپایداری همراه خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.