کشف و معدوم سازی ۱۳۰ کیلو “گوشت” غیرقابل مصرف در صحنه

[ad_1]

ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه از ضبط و معدوم‌سازی ۱۳۰کیلوگرم گوشت قرمز و گوشت مرغ غیر قابل مصرف در این شهرستان خبر داد.

 دکتر روزبه محمودی گفت: در راستای طرح بازدید و نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و طی بازرسی های انجام شده  توسط کارشناسان این اداره با همکاری اتاق اصناف از رستوران های سطح شهر، ۱۳۰ کیلو گرم گوشت قرمز و گوشت مرغ فاقد گواهی بهداشتی و بدون هویت کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارکنان دامپزشکی در تامین امنیت غذایی و ارتقای بهداشت عمومی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند، افزود: اطمینان از سلامت فرآورده های خام دامی مورد استفاده در مراکز عرضه و تضمین کیفیت و سلامت آن ها یکی از وظایف اداره دامپزشکی است، لذا در راستای حصول به این امر مهم، اداره دامپزشکی شهرستان صحنه بازدید از تمامی واحدها را در دستور کار قرار داده و نسبت به شناسایی متخلفین و برخورد با آنها اقدام می کند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه از همه شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و تخلفات بهداشتی در زمینه فرآورده های خام دامی با شماره تلفن ۱۵۱۲و شماره پیامک ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ گزارش دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.