یک کتاب دیگر از دوران ترامپ، این بار به قلم دادستان کل سابق

[ad_1]

دومین دادستان کل دولت دونالد ترامپ که پس از ادعای تقلب انتخاباتی‌ از سوی این رئیس جمهوری پیشین آمریکا از او جدا شد، خاطراتش را در ماه مارس سال جاری منتشر می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب‌سایت روزنامه گاردین، ویلیام بار، دومین دادستان کل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، خاطراتش را در ماه مارس و در کتابی تحت عنوان “مصیبت پشت مصیبت: خاطرات یک دادستان کل” منتشر خواهد کرد.

انتشارات هارپرکالینز، ناشر این کتاب اعلام کرد: ویلیام بار خواننده را به پشت صحنه لحظات سرنوشت‌ساز دولت جورج بوش پدر (رئیس جمهوری اسبق آمریکا) در دهه ۹۰ میلادی می‌برد، از شورش‌های لس‌آنجلس گرفته تا “پرواز شماره ۱۰۳ پان‌آمریکن” و ماجرای مک‌فارلین.

به گفته این انتشارات “ویلیام بار در دولت ترامپ با سیل بی‌امانی از مسائل مواجه بود، مسائلی مانند دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، اپیدمی مواد افیونی، جاسوسی چین، بیگ تِک، شیوع کرونا، ناآرامی داخلی، نخستین استیضاح ترامپ و پیامدهای انتخابات ۲۰۲۰.”

طبق گفته‌ها، این کتاب همچنین به خواننده نشان می‌دهد که “بوش پدر و ترامپ در مقاطع بحرانی ریاست جمهوری خود، چه نگاهی به قدرت و عدالت داشتند.”

این دادستان کل سابق در جریان تحقیقات مداخله روسیه در انتخابات و ارتباط بین ترامپ و مسکو، خشم دموکرات‌هایی را برانگیخت که او را به جانبداری از ترامپ متهم کردند. ویلیام بار پس از آنکه دونالد ترامپ شکست در انتخابات ۲۰۲۰ را نپذیرفته و ادعای تقلب انتخاباتی را مطرح کرد، از دولت او جدا شد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.