دیدار فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی ارتش با مادر شهید شکوری

[ad_1]

ایسنا/گیلان فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی ارتش با مادر شهید «اسماعیل شکوری» در فومن دیدار کرد.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی، فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی ارتش و فرمانده دانشکده هوانیروز در سفر دو روزه خود به گیلان و در آستانه فراررسیدن سالروز تولد دخت نبی اکرم(ص) و روز مادر با مادر شهید پاسدار «اسماعیل شکوری» در شهرستان فومن دیدار و از مقام شامخ این مادر شهید تجلیل کرد.

وی در این دیدار مادران شهید را اسوه مقاومت و ایثار عنوان کرد و گفت: در عرصه خدمت و جهاد از مادران شهید التماس دعا داریم تا در راه جهاد و پیمودن راه شهیدا سربلند باشیم.

وی شهدا را مایه افتخار آحاد جامعه خواند و عنوان کرد: شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافح حرم و شهدای حوزه سلامت با ایثاری که از خود نشان دادند بی شک جایگاه رفیعی در پیشگاه خداوند متعال دارند.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی ارتش شهادت را یک توفیق الهی دانست و یادآور شد: دیدار با خانواده های شهدا نیز برای مسئولان توفیق بزرگ محسوب می شود و در واقع رحمت خداوند شامل حال ما شده است که خدمت شما برسیم.

رحمانی با بیان اینکه شهدا مقام شفاعت دارند، اضافه کرد: خداوند به والدین شهدا سرمایه عظیمی داده و لذا ما را هم دعا بفرمایید تا در مسیر درستی قرار بگیریم و به میهن اسلامی خدمت کنیم.

دیدار فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی ارتش با مادر شهید شکوری

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.