بهترین نتیجه‌ میدان دادن به جوانان بود

[ad_1]

ایسنا/کرمانشاه سرمربی تیم دسته اولی بسکتبال مقاومت کرمانشاه که در مرحله مقدماتی رقابت های گروه سوم شمال لیگ دسته اول بسکتبال کشور نتایج ضعیفی کسب کرد، معتقد است، میدان دادن به جوانان بسکتبالیست کرمانشاهی بهترین نتیجه اش از حضور در این رقابت ها بوده است.

بیژن ثابتی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح چرایی عملکرد ضعیف تیمش در رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال، اظهارکرد: حدود یک هفته مانده به شروع رقابت ها تیم را بستیم و بدون اینکه بازیکنان تمرینات زیادی داشته باشند به رقابت ها اعزام شدیم.

وی ادامه داد: مشکلات مالی تیم هم باعث شد اعزام ها با حداقل هزینه ها صورت گیرد، بطوری که با مینی بوس برای مسابقات می رفتیم.

سرمربی تیم مقاومت کرمانشاه که تیمش با پیکان تهران، مقاومت پاس ناجا کامیاران و خانه بسکتبال زنجان در گروه سوم شمال هم گروه بود، تصریح کرد: در این رقابت ها برابر تیم هایی مانند پیکان تهران قرار گرفتیم که میلیاردی هزینه می کردند و در بهترین هتل بازیکنانشان را اسکان می دادند و در مقابل ما حداقل امکانات را داشتیم.

وی با بیان اینکه مشکلات مالی تاثیر مهمی روی عملکرد بازیکنانش داشته، تاکید کرد: با وجود تلاش هایی که داشتیم، متاسفانه نتوانستیم برای این رقابت ها اسپانسر پیدا کنیم و حتی برای تامین هزینه خرید لباس بازیکنان هم به چند جا متوسل شدیم تا آن را تهیه کنیم.

ثابتی که تیمش در دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی رقابت های لیگ تمام بازی ها را برابر حریفان واگذار کرد،  ادامه داد: بهترین نتیجه و مهمترین دستاوردی که از این رقابت ها داشتیم، میدان دادن به جوانان مستعدی بود که علاقمند به حضور در این رقابت ها بودند و به عنوان پشتوانه ای برای آینده بسکتبال کرمانشاه روی آنها حساب باز کردیم.

وی با بیان اینکه تیمش در دور بعد رقابت ها شرکت نخواهد کرد، عنوان کرد: برای حضور در دور بعدی رقابت ها باید چند بازیکن خوب جذب کنیم که به دلیل مشکلات مالی این امر امکانپذیر نیست، برای همین برنامه ای برای شرکت نداریم، مگر اینکه یک اسپانسر پای کار بیاید و حامی تیم شود.  

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.