رویداد لیگ بازی‌های کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

[ad_1]

رویداد لیگ بازی‌های کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

دومین لیگ بازی‌های کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با هدف شناسایی دانشجویان مستعد و توانمند و معرفی آنها به سازمان‌های معتبر داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، تیم‌های شرکت‌کننده در این رویداد، در سه مرحله با هم به رقابت می پردازند. مرحله اول که بازی مهارتی و شناختی است. در این بخش از بازی های مهارتی- خلاقیتی برای ارزیابی تیم‌ها استفاده می‌گردد و هدف اصلی آن سنجش برخی شایستگی‌های رفتاری دانشجویان می‌باشد. در این مرحله اعضای تیم می‌بایست در یک محیط مشخص بازی‌ها را در بازه زمانی مورد نظر انجام دهند. 
مرحله دوم بازی شبیه‌سازی و سرمایه‌گذاری می‌باشد. در این مرحله از بازی‌های نرم‌افزاری جهت سنجش یکسری شایستگی‌های مورد نیاز در بازار کار در فضای رقابتی همچون تصمیم‌گیری، تفکر تحلیلی، سرعت عمل و توانایی حل مساله استفاده می‌شود. در این مرحله تیم‌های منتخب از مرحله قبل در آن حضور دارند.
مرحله سوم بازی تحلیل داده است. در این مرحله تیم‌ها با استفاده از داده‌های خام بایستی تحت شرایط تشریح شده، اطلاعات مورد نیاز را استخراج و مدل‌سازی کنند و میزان دقت، سرعت و نحوه‌ی استخراج اطلاعات و مدل سازی از داده‌ها عوامل موثر بر ارزیابی خواهند بود.
در پایان به تیم های برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا شده و فرصت های همکاری و کارآموزشی در سازمان های داخلی و خارجی فراهم خواهد شد. 
اولین مرحله ی لیگ بازی های کسب و کار در روز شنبه 16 بهمن ماه در سالن ورزشی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. 
ثبت در این رویداد دانشجویی رایگان است و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تیم خود به سایت این رویداد مراجعه کنند.
سایت لیگ بازی های کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
http://businessleague.ir/

انتهای رپرتاژ آگهی 

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.