دوران پساکرونایی و لزوم تحرک بخشی به جامعه از طریق لیگ های محلی و منطقه ای

[ad_1]

ایسنا/سمنان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بر ضرورت تحرک بخشی بیشتر به اقشار مختلف جامعه از طریق برگزاری برنامه های همگانی تاکید کرد.

 احمد ریواده سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در اختتامیه لیگ تندرستی اظهار کرد: با توجه به همه گیری دو ساله ی کرونا و متعاقب آن تعطیلی بسیاری از برنامه ها، مسابقات و مراکز ورزشی و … انتظار می رود با ارائه ی برنامه های عملیاتی، تحرک مورد نیاز به جامعه منتقل گردیده و آثار پسا کرونا مدیریت شود. 

وی به نقش مهم هیئت های ورزشی در این راستا تاکید و تصریح کرد: دستور رئیس جمهور به دستگاه های علمی کشور این است که برای دوران پساکرونا راهکارهایی را تعریف کنند و لذا هیئت ورزش های همگانی نیز می تواند در این راستا سیاست گذاری کرده و برنامه ارائه کنند.‌

وی از شورای سیاست گذاری ورزش همگانی استان خواست: از هم اکنون یک طرح اجرایی مناسب، برای دوران پسا کرونایی تدوین و زمینه لازم برای اجرای آن را در استاندفراهم کند.

معاون استاندار سمنان گفت: حوزه جوانان، ورزش و سلامت باید در سطح استان به صورت عملیاتی، برنامه ریزی کرده و از تمام‌ ظرفیت های استان برای پرورش و ارتقاء ورزش استفاده کند. 

وی از مسوولان حوزه ورزش در استان خواست: با راه اندازی لیگ های محلی در سطح استان‌ و همچنین برنامه های منطقه ای با استان های همجوار، بسترهای لازم برای تحرک و نشاط اجتماعی فراهم کند. 

ریواده با اشاره به درخشش استان سمنان در لیگ کشوری سلامتی خاطرنشان کرد: در همین راستا از تمامی عزیزانی که در طی یک سال گذشته تلاش کردند تا نام استان سمنان در حوزه ورزش همگانی و لیگ‌سلامتی به عنوان یکی از استان های برتر کشور مطرح گردد، قدردانی می کنم‌.‌

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.