سند بیانیه گام دوم انقلاب فرهنگ سازی و اجرایی شودایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: سند بیانیه گام دوم انقلاب در تمام لایه‌های جامعه با همکاری مسئولان، باید فرهنگ سازی و اجرایی شود.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهر در نشست با عبدالرحمان معاشر رییس هیات موسس جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی کشور اظهار کرد: هر گاه اسلام بلکه ادیان الهی در این منظومه حول محور ولایت حرکت کردند تمدن آفرین شدند اما هر وقت کُند بوده و برای فکر خودشان اصالت قائل بودند و یا حرکت نکردند، گذشته از اینکه تمدن حاصل نشد بلکه تمدن آنها نیز از بین رفت که نمونه آن تمدن عثمانی است.

امام جمعه بوشهر افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که در اندیشه تحقق تمدن جامع اسلامی در همه ابعاد است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: ۴۰ سال نخست انقلاب اسلامی به عنوان تثبیت و مقاومت محسوب می‌شود و بیانیه گام دوم انقلاب بهره‌وری از این مقاومت ۴۰ ساله برای پیشرفت جامع بر اساس فرهنگ اسلامی و عدالت محوری است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر بهره‌برداری مطلوب از بیانیه گام دوم انقلاب برای رسیدن به اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری افزود:گام دوم انقلاب بهره‌وری از موفقیت ۴۰ ساله انقلاب است که باید از سند تدوین شده  توسط مقام معظم رهبری برای رسیدن به اهداف مورد نظر تلاش همه جانبه کرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، استان بوشهر در همه عرصه‌های انقلاب را پیشتاز و پیشگام دانست و خاطر نشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه تحقق اجرایی در سال ۹۸ در بوشهر عملیاتی شد و این استان در کشور به عنوان الگو در این زمینه مطرح است.

وی، با بیان اینکه استان بوشهر در همه زمینه‌ها در کشور الگو است تصریح کرد: استان بوشهر در تنظیم سند اقتصاد دانش بنیان، منطقه ویژه علم و فناوری، حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در کشور ممتاز و الگو است.
وی، با بیان اینکه اندیشه‌های مقام معظم رهبری سال‌ها از زمان جلوتر است خاطر نشان کرد: سند بیانیه گام دوم انقلاب در تمام لایه‌های جامعه با همکاری مسئولان، باید فرهنگ سازی و اجرایی شود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: درک ضرورت بیانیه گام دوم انقلاب و فهم آن، طراحی سیاست راهبردی و راهبری، حوزه لجستیک و پشتیبانی و حوزه نظارت و بازتولید آن فوق العاده مهم است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تأکید کرد: حرکت در خط ولایت ضامن موفقیت و پیشرفت، و خلاف آن عامل سقوط، توقف و میرایی است.

وی تصریح کرد: از بیانیه گام دوم انقلاب و فرصت هایی که ولایت در اختیار جامعه می گذارد نباید استفاده ابزاری شود بلکه باید خودمان را هزینه اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری کنیم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به گفتمان سازی هدایت های ولایت، افزود: باید هر فردی در جامعه بر اساس ظرفیت وجودی خودش یک رسانه و مجری فرامین مقام معظم رهبری باشد و از تمام ظرفیت خود در این زمینه استفاده کند.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *