پیشرفت در تولید مشروط به پویایی بازار است

[ad_1]

ایسنا/فارس رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: در مدیریت کشاورزی تاکید بر تولید است اما پیشرفت در این زمینه مشروط به پویایی بازار است.

مجتبی دهقان‌پور در نشست برگزاری نمایشگاه‌های کشاورزی با اشاره به اهمیت تشکیل میز گفت و گو به منظور استفاده از تجربیات سرمایه گذاران موفق، عنوان کرد: باید در راستای ارتقای فکر اقتصادی افراد گام برداریم، چرا که اقتصاد می‌تواند شاکله تولید را استحکام ببخشد.

به گزارش ایسنا به نقل از جهادکشاورزی فارس، دهقان‌پور گفت: فعال کردن یک دیپلماسی، معرفی محصولات، استفاده از تجارب موفق و انتقال فناوری‌های نوین به گروه مخاطب و استفاده از دست آموزه‌های ناشی از فعالیت‌ها در حوزه‌های تخصصی از رسالت نمایشگاه ترویجی است.

دهقان پور اظهار کرد: گفت .گو بین فعالان و کنشگران بخش زمینه فعال کردن دیپلماسی اقتصادی را فراهم می‌کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس به ضرورت بررسی میزان اثرگذاری برگزاری نمایشگاه پس از اتمام کار نمایشگاه نیز اشاره کرد و افزود: باید اثربخشی اقدامات را بالا ببریم و به سمت کیفی سازی حرکت کنیم.

دهقان‌پور خاطرنشان کرد: نمایشگاه گلخانه، باغبانی و تجهیزات وابسته – گیاهان دارویی و صنایع وابسته ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه و نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین آلات وابسته در همین تاریخ و همچنین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته ۲۸ بهمن ماه تا اول اسفندماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.