ابراهیمی: تیم مذاکره‌کننده کم نمی‌آورد/ باید مراقب لابی‌گری‌ها باشیم

[ad_1]

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: معتقدم ایران الان با دست پر وارد میدان شده و تا کنون استدلالهای ما منطقی بوده است و همین نوید رسیدن به یک نتیجه مطلوب را می‌دهد که ما نیز به آن امیدواریم.

حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ارزیابی خود از مذاکرات وین اظهار کرد: اعتقاد دارم که تیم مذاکره‌کننده از دانش خوبی برخوردار است و همه تخصص‌ها در این تیم وجود دارد. مرحله اولی که آنها با اتحادیه اروپا و برخی نمایندگان کشورهای دیگر صحبت کردند، نتایج خوبی به دست آمد، مقدمات خوب انجام شد و رضایت‌بخش بود.

وی افزود: در مراحل بعد نیز با این تخصص و دانش و در کنارش تجربیاتی که از گذشته دارند، معتقدم در مذاکرات با طرفین کم نمی‌آورند. اما باید توجه داشت که از سویی لابی‌گری آمریکا و رژیم صهیونیستی هم کم نیست.


این عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه از الان قابل ارزیابی نیست که آینده چه می‌شود، تصریح کرد: الان با توجه به آنچه از تحلیل‌ها بن دست می‌آید، زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که کارشکنی‌هایی وجود دارد اما در مجموع، تصور می‌کنم خداوند لطف می‌کند و نتایج مثبتی به بار می‌آید.

ابراهیمی در عین حال یادآور شد: اما با لابی‌های آمریکا و رژیم صهیونسیتی و کشورهای ارتجاع نمی‌توان کاملاً مطمئن صحبت کرد. ما باید خوشبین باشیم اما واقعیت این است که تجربیات گذشته نشان می‌دهد که بازیگران غربی شیطنت‌هایی می‌کنند و ممکن است از این منظر در به دست آوردن آنچه می‌خواهیم با مسائلی روبه‌رو شویم.

وی تاکید کرد: معتقدم ایران الان با دست پر وارد میدان شده و تا کنون استدلال‌های ایران منطقی بوده است و همین نوید رسیدن به یک نتیجه مطلوب را می‌دهد و ما نیز به آن امیدواریم.

عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به شرایط داخل کشور در دوره مذاکرات، اظهار کرد: الان به وحدت انسجام و یکپارچگی همه مردم و صبر و بردباری و تحمل آنان و همراهی‌شان با دولت نیازمندیم تا برخی افراد نتوانند در صف داخلی نفوذ کنند و چه به بهانه آب و چه به بهانه‌های دیگر شاید در میدان دشمن فعالیت کنند.

ابراهیمی تصریح کرد: باید مراقبت کرد تا منافع ملی فراموش نشود و با هماهنگی قوا و مردم و همراهی آنها این ایام طی شود و جلوی نفوذ بدخواهان در صفوف مردم گرفته شود تا به آنچه مطلوب همه است برسیم.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.