دانشگاهی که برای دانشجویان مواد غذایی تهیه می‌کند

[ad_1]

یک دانشگاه آمریکایی، در راستای توجه به مسئله امنیت غذایی دانشجویان خود، در فروشگاه این دانشگاه به دانشجویان مواد غذایی ارائه می‌دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از ای‌بی‌سی نیوز، دانشگاه ایالتی ویرجینیا در آمریکا، فروشگاهی به نام “Troy” افتتاح کرده که به نوعی نسخه بروز شده انبار غذایی این دانشگاه است و در دسترس دانشجویانی است که خارج از محوطه دانشگاه زندگی می‌کنند.

دانشجویانی که تازه وارد این فروشگاه می‌شوند، در ابتدا باید اطلاعات خود را ثبت کنند تا بتوانند مواد غذایی کنسروی، تنقلات، پاستا، مواد غذایی وعده صبحانه، سس‌ها و موارد دیگر را خریداری کنند.البته این غذاها با تخفیفات ویژه ارائه می‌شود و به نوعی حالت اهدایی دارد.

کامرون گری رئیس انجمن دانشجویی این دانشگاه گفت: این فروشگاه مواد غذایی، برای دانشجویانی که در محوطه دانشگاه زندگی نمی‌کنند بسیار مفید بوده است.

وی ادامه داد: این فروشگاه مورد توجه دانشجویان قرار گرفته و به تازگی بازسازی شده است. گفته شده روزانه ۱۵ تا ۲۰ دانشجو به این فروشگاه مراجعه می کنند.

دانشگاهی که برای دانشجویان مواد غذایی تهیه می‌کند

مسئولان این فروشگاه دانشجویی گفته‌اند که در حال افزودن یخچال به انبار هستند تا بتوانند تنوع غذایی را افزایش دهند و میوه‌ها، سبزیجات و حتی غذاهای منجمد را به سبد کالاهای این فروشگاه اضافه کنند.

دانشگاه ویرجینیا اعلام کرده که هدف از احداث این فروشگاه، توجه به امنیت غذایی دانشجویان است. چراکه بنا بر اعلام این دانشگاه، دانشجویان دانشگاه ویرجینیا در وضعیتی هستند که به غذای سالم و مغذی کافی برای یک زندگی سالم دسترسی ندارند واین امر می‌تواند در سلامت جسمی و روانی وناامنی مالی و جلوگیری از پیشرفت تحصیلی آنها منجر شود.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.